XLII ELIMINACJE POWIATOWE BRD

W dniu 29 kwietnia 2019 r. odbyły się w naszej szkole Eliminacje Powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.

Nasza szkołę, tak jak w eliminacjach gminnych, reprezentowały dwie drużyny:

– grupa I – kategoria wiekowa 10 – 12 lat – Beniamin Stalmach, Bartłomiej Stopka, Joanna Szlachetka, Emilia Kruszec (opiekun: Tomasz Biel), która w swej kategorii zajęła I miejsce,

– grupa II – kategoria wiekowa 13 – 16 lat – Izabela Skrzeczek, Magdalena Wójtowicz, Eryk Suder (opiekun: Paweł Biela), która wywalczyła III lokatę.

Konkurs składał się z kilku etapów: konkurencje teoretyczne – test wiedzy i test skrzyżowań, konkurencja praktyczna – jazda rowerem po torze sprawnościowym, konkurencja praktyczna – pierwsza pomoc przedmedyczna. Ze względu na warunki pogodowe w pierwszej kolejności odbyły się konkurencje praktyczne.

Nasza szkolna drużyna, czyli Beniamin Stalmach, Bartłomiej Stopka, Joanna Szlachetka, Emilia Kruszec (opiekun: Tomasz Biel), będzie reprezentować powiat myślenicki podczas eliminacji wojewódzkich, które odbędą się 16 maja w Szkole Podstawowej w Stroniu (powiat wadowicki).

Gratulujemy i życzmy sukcesu w kolejnym etapie konkursu.