Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot
1 Baczyńska Beata plastyka
2 Bałos Joanna  pedagog specjalny
3 Batko Magdalena edukacja wczesnoszkolna
4 Bicz Barbara edukacja wczesnoszkolna
5 Bidzińska-Moskwa Katarzyna logopeda
6 Biel Tomasz informatyka, technika
7 Biel Urszula  edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
8 Bugaj Joanna historia, wiedza o społeczeństwie
9 Burkat Alicja j. niemiecki
10 Chwiej Irena j. angielski
11 Ciałowicz Joanna matematyka
12 Danek Agata matematyka
13 Dąbrowska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
14 Dudzik Katarzyna wychowanie fizyczne
15 Dziewońska Aneta psycholog
16 Dziurdzia Anna wychowanie fizyczne
17 Dziurdzia Bogusław  wychowanie fizyczne
18 Fedlyuk Dmytro religia grekokatolicka
19 Gablankowski Piotr muzyka
20 Górecka Anna historia
21 Gruchacz Katarzyna matematyka
22 Grzechacka Monika  matematyka
23 Haberna Katarzyna j. angielski
24 Hołuj Katarzyna j. polski
25 Horabik-Gruszeczka Justyna matematyka
26 Jakubiak-Święch Elżbieta historia, wiedza o społeczeństwie
27 Janas Bogusław wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie
28 Jaśkowiec Maria biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
29 Kamińska Joanna wychowanie fizyczne
30 Kania Krzysztof informatyka, technika
31 Kasperek Marta j. niemiecki, j. angielski
32 Kaźmierczak Karolina j. polski 
33 Kaźnica Wojciech wychowanie fizyczne
34 Kurek Elżbieta matematyka
35 Kaczmarczyk Marta j. angielski
36 Kaczmarek Małgorzata wychowawca świetlicy
37 Latosiewicz Angelika pedagog specjalny, przyroda
38 Latosiewicz Maria matematyka
39 Lemaniak Monika j. polski
40 Leżańska Izabela j. polski
41 Łętocha Bożena edukacja wczesnoszkolna
42 Malinowska Izabela informatyka, technika
43 Matelowska Eliza logopeda
44 Mieszczanek Agnieszka biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
45 Mirek Zdzisław informatyka, technika
46 Mistarz Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
47 Morawska Urszula nauczyciel biblioteki
48 Moryc Monika edukacja wczesnoszkolna
49 Mosiężny Sławomir chemia, przyroda, doradztwo zawodowe
50 Nosal Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
51 Nosal Sylwia przyroda, geografia
52 Orzechowska Dorota religia
53 Otfinowska Justyna matematyka
54 Pacek Beata pedagog
55 Pardyak Anna j. polski
56 Pawlak Marta pedagog specjalny
57 Pawlikowska Elżbieta j. angielski
58 Rokosz Janina religia
59 Rozwadowska Janina edukacja wczesnoszkolna
60 Róg Marzena matematyka (urlop)
61 Salawa-Ogórek Teresa geografia
62 Sikora Małgorzata pedagog specjalny
63 Siłuszyk Sylwia edukacja wczesnoszkolna
64 Słonika Mariusz religia
65 Słowik Jarosława j. angielski
66 Stanisz-Trzcińska Iwona edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
67 Sobala Agnieszka historia, plastyka, muzyka
68 Suder Marcin matematyka
69 Szlachetka Tadeusz wychowanie fizyczne
70 Szlachetka-Stanach Patrycja informatyka, technika
71 Szlósarczyk Beata wychowawca świetlicy
72 Szymska Edyta j. polski, przyroda
73 Śliwa Barbara j. polski
74 Ślusarczyk Elżbieta wychowawca świetlicy
75 Tatar Tomasz religia
76 Tobolewicz Magdalena j. polski
77 Tondera Lucyna nauczyciel biblioteki
78 Tyrpa Agnieszka j. angielski
79 Woźniak Anna j. polski (urlop)
80 Wróblewska Alicja j. polski
81 Wróblewski Robert wychowawca świetlicy
82 Zahel Anna pedagog specjalny
83 Zając Paulina  pedagog specjalny
84 Zduń Jerzy fizyka
85 Zlezarczyk Ewelina biologia, przyroda
86 Zygmunt Renata edukacja wczesnoszkolna
87 Żaba Jolanta pedagog specjalny
88 Żądło Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
89 Żądło Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
Skip to content