Nasze osiągnięcia

“Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości jakie masz.”

Przez wiele lat funkcjonowania naszej  szkoły uczniowie odnieśli bardzo dużo sukcesów. Były to zarówno sukcesy w nauce jak i w sporcie.

Miarą szkolnych sukcesów naukowych są wysokie lokaty uczniów  w olimpiadach przedmiotowych, które  były organizowane do czasu gdy szkoła podstawowa była szkołą ośmioklasową.  Dla uczniów zreformowanej szkoły podstawowej wprowadzono tzw. konkursy przedmiotowe. Konkursy są trzyetapowe, organizowane przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w następujących zakresach: Konkurs Humanistyczny, Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy (od 2009r. funkcjonujące oddzielnie) oraz  Konkurs Biblijny.

Sukcesy sportowe są osiągane także na różnych poziomach – gminy, powiatu, regionu, województwa a bywa, że i  kraju.  Najpopularniejsze wśród uczniów naszej szkoły gry zespołowe to: piłka nożna, koszykowa, siatkowa i ręczna.  Dużą popularnością cieszy się pływanie. Mieliśmy już sukcesy w narciarstwie alpejskim, biegach przełajowych i oczywiście szachach.

UWAGA!

Uczniowie uczęszczający aktualnie do szkoły mają nadal ogromną szansę na to, by ich nazwisko zostało umieszczone wśród tych nazwisk ich  starszych kolegów, którzy uzyskali takie wysokie wyniki w nauce lub sporcie w minionych latach.

Skip to content