Kategoria: Świetlica

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Zakończyliśmy niedawno tygodniowe zajęcia pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach realizacji  tego bardzo ważnego tematu, dzieci podejmowały różnorodne działania zmierzające do nabywania coraz większej świadomości dbania o swoje bezpieczeństwo na drodze i innych uczestników ruchu drogowego. Były to:

  • poganki na temat bezpiecznego poruszania się dzieci po drodze – ze szczególnym zwróceniem uwagi na konieczność noszenia odblasków,
  • poznawanie wybranych znaków drogowych,
  • wykonywanie przestrzennych znaków drogowych,
  • prace plastyczne „ Ruch uliczny”,
  • zabawy ruchowe,
  • nauka piosenki pt. „Czerwone stój”,
  • praktyczne zajęcia na placu ze znakami drogowymi na szkolnym podwórku.

          Zachęcamy do obejrzenia zdjęć!

ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ NA ROK 2021/2022

Prosimy o zgłaszanie od 24.05.2021 do 15.06.2021r. wychowawcom świetlicy uczniów, którzy będą uczęszczali do świetlicy w roku szkolnym 2021/2022.

WIOSENNE PORZĄDKI

Wiosenne porządki

DZIEŃ KOBIET

Dzień kobiet

Zgodnie z tradycją 8 marca na  świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Kobiet. Wszystkie kobietki – i te małe i te duże – mają powody do świętowania. Życzymy Wam, aby każdy dzień był dla was pełen samych radosnych chwil, a jeśli pojawiają się jakieś smutki i gorsze chwile, by znikały w mgnieniu oka!

POŻEGNANIE ZIMY

Pożegnanie zimy

Myślę, że każde z dzieci słyszało słynne przysłowie „W marcu jak w garncu”. W ostatnich dniach pogoda daje nam odczuć prawdziwość tych słów. Mam nadzieję, że dni, które nadchodzą przyniosą ciepło i słońce, a wraz z tym nadejdzie nowa energia do działania. W ostatnim czasie na świetlicy wykonywaliśmy prace związane z zimą. Chcielibyśmy, aby było to z naszej strony pożegnanie mroźnych dni. Wspólnie z dziećmi zapraszamy do obejrzenia efektów pracy.