WARSZTATY ŚWIADOMEGO ROZWOJU

certyfikat

Dnia 26 kwietnia uczniowi klas 7 mieli okazję uczestniczyć w warsztatach rozwojowych z Reginą Burdaś – certyfikowanym Coachem, Trenerem i Mówcą globalnej organizacji John Maxwell Team.

W naszej szkole zostały przeprowadzone dwa warsztaty:

  • Klasa 7e i 7b – czasem wygrywasz a czasem się uczysz, który powstał z myślą o nastolatkach, aby inspirować i stawiać im wyzwania, tak by zrozumieli, że własne niepowodzenia mogą stać się możliwością i przestrzenią do rozwoju i nauki.
  • Klasa 7a i 7c – buduj pozytywny obraz siebie – wzmacniaj wiarę w siebie i zwiększaj poczucie własnej wartości.

Więcej informacji w artykule iTV Myślenice.

Uczestnicy szkoleń, nasi uczniowie, bardzo pozytywnie ocenili spotkania. Były one okazją, aby nauczyli się budować pewność siebie, wzmacniali swój pozytywny wizerunek. Tego typu zajęcia warto przeprowadzać nie tylko podczas standardowych lekcji, ale przede wszystkim obecnych czasach, czasach pandemii, które są trudne nie tylko dla nas dorosłych, ale zwłaszcza dla dzieci.

certyfikat

Skip to content