MAJA OSKWAREK LAUREATKĄ MAŁOPOSLKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

26 kwietnia w Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia tytułów Laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2023/2024. Ten zaszczytny tytuł z rąk pani kurator Gabrieli Olszowskiej otrzymała uczennica naszej szkoły Maja Oskwarek. Maja została Laureatką trzeciego miejsca  Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego. Jej ogromny wysiłek i zaangażowanie przełożyły się na następujące uprawnienia : zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu- zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu najwyższego wyniku, przyjęcie w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadpodstawowej.

Serdecznie Mai gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów !

Izabela Leżańska