FINAŁ MIEJSKO-GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O MYŚLENICKI LAUR RECYTACJI 2024 Z WIELKIMI SUKCESAMI NASZYCH UCZNIÓW

W dniu 25 kwietnia 2024 r. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się przesłuchania finałowe Miejsko – Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2024. Do etapu finałowego konkursu przystąpiło 62 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice. Wśród nich 29 z klas I-III. Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali trzecioklasiści : Oliwia Godniak, Magdalena Góralik, Patryk Firek i Artur Krzemień. Nasi finaliści pięknie prezentowali przygotowane interpretacje wierszy i fragmentów prozy. W kategorii „Wywiedzione ze słowa” I nagrodę zdobył Artur Krzemień z klasy III b, a w kategorii „Turniej Recytatorski” III nagrodę otrzymała Magdalena Góralik również z klasy III b. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów laureatom konkursu.

mgr Iwona Stanisz-Trzcińska