PIERWSZE MIEJSCE W ZAWODACH MINISIATKÓWKI!

Dnia 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach odbyły się zawody minisiatkówki. Brało w nich udział 9 drużyn z całej gminy. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Natalia Biela, Maja Salawa, Patrycja Musiał, Magdalena Rusek, Pola Zielińska, Jagoda Szostak, Emilia Rutka, Wiktoria Ostafin, Amelia Karkosz i Nikola Dyduła. Opiekowała się nami  pani  Katarzyna Dudzik. Rozegrałyśmy 4 mecze.

Do finału awansowały trzy drużyny, które reprezentowały  Szkołę Podstawową nr 2, Szkołę Podstawową nr 3, Szkołę Podstawową z Jasienicy. Podczas naszego meczu z „trójką” doszło do tie-breaku, ale ostatecznie mecz wygrałyśmy my. Tylko jeden mecz dzielił nas od zwycięstwa.  Pojedynek z zawodniczkami z Jasienicy nie sprawił nam większego problemu. Ostatecznie wywalczyłyśmy złoto.

Następny etap rozgrywek odbędzie się 29 listopada w Krakowie.

Amelia Karkosz

zawody-siatkowki