SZKOŁA DOBREGO WYCHOWANIA

NAGRODY ROZDANE!!!

Konkurs literacki „MOJE ZACHOWANIE ŚWIADCZY O MNIE” rozstrzygnęła pani Anna Woźniak – polonistka i przyznała następujące miejsca:

W kategorii klas szóstych:

• I miejsce – Maria Kaczmarczyk – uczennica klasy 6b
  • II miejsce – Aleksandra Kiszka – uczennica klasy 6b

W kategorii klas piątych:

• I miejsce – Agnieszka Biela – uczennica klasy 5b
  • II miejsce ex aequo – Oliwia Łętocha (uczennica klasy 5b) oraz Radosław Święch (uczeń klasy 5c)

Wyróżnieni uczniowie na zakończenie roku szkolnego otrzymają nagrody książkowe ufundowane przez panią Dyrektor.

W klasach trzecich i czwartych zainteresowanie konkursem było nikłe, a szkoda!

Konkurs plastyczny „CO ROBI DOBRZE WYCHOWANE DZIECKO” rozstrzygnęła pani Agnieszka Nosal – wychowawczyni klasy 3a i przyznała następujące miejsca:

• I miejsce – Julia Wyroba – uczennica klasy 1c
  • II miejsce – Kacper Suruło – uczeń klasy 2f
  • III miejsce – Małgorzata Ogiela – uczennica klasy 2c
  • wyróżnienie – Wiktoria Płatkiewicz – uczennica klasy 1e

Nagrody książkowe  – również w dniu zakończenia szkoły.

Konkurs plastyczny na plakat klasowy pod nazwą „MÓJ WYGLĄD ŚWIADCZY O MNIE” rozstrzygnęła pani Alicja Możdżeń – plastyczko/szachistka. Zwyciężyły klasy:

5b, 5c, 5d.

Nagrodą dla tych klas będzie słodki upominek 🙂

ZDJĘCIA NR 6, 7, 8 !!!

Konkurs na prezentację multimedialną na temat „JESTEM GRZECZNY I NIE WSTYDZĘ SIĘ MOJEGO ZACHOWANIA” nie został rozstrzygnięty z powodu braku zainteresowania wśród uczniów.

Aneta Dziewońska