Konkursy

Lp. Rodzaj konkursu Odpowiedzialni Planowany termin Informacje

dodatkowe

1. Konkurs humanistyczny „Alfik” A.Mistarz

 

grudzień 2016

 

Propozycja zewnętrzna
2. Małopolski konkurs humanistyczny

 

A.Woźniak

A.Wróblewska

szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator

Kuratorium

Oświaty

3. Konkurs matematyczny „Alfik” S.Siłuszyk

 

Listopad 2016

 

Propozycja zewnętrzna
4. Małopolski konkurs matematyczny dla klas IV-VI

 

 

A.Danek

 

szkolny

rejonowy

wojewódzki

 

 

Organizator

Kuratorium

Oświaty

5. Konkurs matematyczny „Kangur” M.Drożdż  

marzec  2017

Propozycja zewnętrzna
6. Krakowska matematyka M.Grzechacka   Propozycja zewnętrzna SNN
7. Gminny konkurs matematyczny dla klas

 I-III

Etap szkolny-

 E. Żądło

Kwiecień 2017 Etap gminny w SP3
8. „Alfik” matematyczny A.Danek    
9. „Pangea” konkurs matematyczny M. Grzechacka    
10. Małopolski konkurs języka angielskiego szkolny- E.Łazoryk

 

 

rejonowy- A.Tyrpa

 

szkolny- nauczyciele języka angielskiego

rejonowy

wojewódzki

Organizator

Kuratorium

Oświaty

11. Gminny konkurs języka angielskiego dla klas VI E.Pawlikowska szkolny Miejsko-gminny dla uczniów klas VI
12. Konkurs języka angielskiego „Olimpus” E. Łazoryk   Dla klas IV-VI
13. Konkurs języka niemieckiego „Albus” J.Mikuła

A.Burkat

szkolny Dla klas IV-VI
14. Gminny konkurs przyrodniczy dla klas III M.Moryc II półrocze SP Borzęta
15. Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Świetlik” A.Nosal-klasy I-III

A.Latosiewicz- klasy IV-VI

  Dla uczniów klas młodszych i starszych
16. Tematyczny konkurs biblijny D.Orzechowska szkolny

rejonowy

wojewódzki

 
17. Tematyczny konkurs informatyczny P.Szlachetka szkolny

rejonowy

wojewódzki

Organizator Kuratorium Oświaty
18. Gminny konkurs ortograficzny dla uczniów klas II-III Szkolny J.Rozwadowska

Gminny

J.Gorączko

  Propozycja zewnętrzne+

wyłonienie Mistrza Ortografii klas II i III

19. Konkurs ortograficzny dla klas III Etap szkolny- B.Bicz Kwiecień 2017 Etap gminny w SP 3
20. Konkurs ortograficzny dla klas II B. Łętocha Maj 2017  
21. Konkurs ortograficzny „Kaktus” E.Ślusarczyk   Propozycja zewnetrzna
22. Gminny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI A.Wróblewska

I.Leżańska

M.Lemaniak

A.Woźniak

   
23. Mistrz ortografii M.Lemaniak

A.Woźniak

I.Leżańska

szkolny  
24. Konkurs recytatorski dla klas II-III A.Nosal II.2017 Propozycja zewnętrzna
25. Konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VI M.Lemaniak Szkolny

gminny

 
26. Konkurs kaligraficzny I.Leżańska

M.Lemaniak

szkolny  
27. Konkurs  Małych Form:

-Teatralnych

-Muzycznych

 

A.Woźniak

P.Gablankowski

   

 

 

 

28. Konkurs o tematyce religijno-plastycznej Katecheci T.Tatar szkolny

gminny

Organizator KM
29.

 

Przegląd grup kolędniczych

 

 

P.Gablankowski

 

 

szkolny

gminny

 

Organizator MOKiS

 

 

 

30. Ogólnopolski konkurs BRD T.Biel szkolny

gminny

powiatowy

Komenda Powiatowa i Wojewódzka
31. Gminny konkurs „Ciche czytanie ze zrozumieniem” kl II J.Bugaj gminny SP Droginia
32. Szkolny konkurs plastyczny„ Symbole Narodowe” M. Dąbrowska Listopad 2017  
33. Konkurs „Wrota Sławy” J.Słowik IV 2017 Miejsko- gminny Organizator SP2
34. Gminny konkurs biblioteczny L. Tondera

U. Morawska

X/XI 2017 Organizator zewnętrzny
35. Zawody sportowe Nauczyciele wychowania fizycznego Cały rok  
36. Gminne zawody piłki ręcznej K. Dudzik Zgodnie z harmonogramem  
37. Sympozjum Klubu Szkół Westerplatte

 

Konkurs literacki

 

 

 

A.Wróblewska

 

 

V.2017

 
38. Konkurs plastyczny A. Możdzeń V.2017