MIŁOSZ PŁATEK LAUREATEM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMTYCZNEGO „NOVA MATH 2019”

6 czerwca w siedzibie Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbył się finałowy etap ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Nova Math 2019”.

Konkurs matematyczny “NovaMath 2019” to innowacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej, który  został opracowany w zgodzie z polskim programem nauczania i w oparciu  o wiodące standardy międzynarodowe.  Konkurs składał się  z dwóch etapów. Do etapu finałowego mogło zakwalifikować się tylko pięciu uczniów z każdego poziomu klasowego. Jednym z uczniów klas szóstych, który wziął udział w konkursie był Miłosz Płatek z 6b.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się tego samego dnia.

Miłosz zdobył I miejsce i otrzymał złoty medal, certyfikat oraz nagrodę pieniężną.

Miłoszowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun konkursu:

Katarzyna Twardosz

wpis: Paweł Biela