POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Już 11 stycznia 2019 roku po raz kolejny w naszej szkole odbędzie się Kiermasz Ciasteczek Świątecznej Pomocy. Jako pierwsi w Myślenicach co roku zaczynamy „wielkie granie” na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

27 Finał odbędzie się w całej Polsce 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków. Również nasi uczniowie z klasy 8 e i ze Szkolnego Koła PCK będą kwestować na ulicach Myślenic.

Wszystkich zapraszamy do zakupów ciasteczek w piątek od godziny 8.45 do 13.00.

Organizatorzy