WROTA SŁAWY 2017 – KONKURS WYPRACOWAŃ SZKOLNYCH!

Nasz międzyszkolny konkurs jest nietypowy. Powstał przed laty, gdy pojawiła się potrzeba, by szczególnie wartościowe zadania (klasowe bądź domowe) zaprezentować szerszej publiczności.

Tegoroczna promocja literackich talentów została tradycyjnie objęta patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Dyrekcji SP nr 2 w Myślenicach. Po raz drugi w dniu ogłoszenia werdyktu byliśmy gośćmi Miejskiej Biblioteki Publicznej, co wyraźnie korespondowało z charakterem zmagań literackich. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Burmistrza Myślenic.

Serdecznie dziękuję życzliwemu nam od lat jurorowi – Panu Zbigniewowi Syrkowi za bezinteresowną pracę i poświęcony czas.

WERDYKT XIV EDYCJI GMINNEGO KONKURSU LITERACKIEGO
„WROTA SŁAWY
”:

Klasa VI:

I miejsce: Wiktor Czernecki SP 3 Myślenice

II miejsce: Zofia Pacek SP nr 3 w Myślenicach

III miejsce: Maria Kolad SP nr 3w Myślenicach

Wyróżnieni:

Jakub Tyrała SP nr 2 w Myślenicach, Natalia Horab SP w Drogimi,

Natalia Hajderek SP w Jaworniku, Anastazja Urbanik SP w D rogini

Klasy IV – V:

I miejsce: Natalia Węgrzyn SP w Bysinie