ZWYCIĘSTWO W GMINNYCH ZAWODACH PIERWSZEJ POMOCY

6 kwietnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Głogoczowie odbyły się Gminne Zawody Pierwszej Pomocy. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maja Błachut (VIc), Jagoda Nowak (VIf) i Emilia Pietrzak (VIf) zajęła I miejsce.

W zawodach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Część teoretyczna i praktyczna zawodów była dostosowana do poziomu wiedzy i umiejętności odrębnie dla trzech poszczególnych etapów kształcenia zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji z 2015 r.

Mai, Jagodzie i Emilce gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnego sukcesu podczas Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy, które odbędą się 31 maja 2017r. w Zespole Szkół w Dobczycach.