OGÓLNOPOLSKI KONKURS „BEZPIECZNY INTERNET – DZIAŁAJMY RAZEM!”

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie zaprasza szkoły podstawowe do udziału w konkursie poświęconym propagowaniu zasad bezpiecznego korzystania z internetu wśród dzieci i młodzieży.

Prace konkursowe należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 29 w Częstochowie do dnia 26 lutego 2021 r. (decyduje data wpłynięcia pracy).

Regulamin inicjatywy jest dostępny na stronie internetowej organizatora.

Zapraszam do udziału w konkursie poświęconym propagowaniu zasad bezpiecznego korzystania z internetu wśród dzieci i młodzieży. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu plakatu na temat zawarty w tytule Konkursu, w dowolnym programie graficznym z rozszerzeniem jpg na temat zawarty w tytule konkursu. Prace konkursowe należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach do dnia 12 lutego 2021 r. Spośród zebranych prac komisja szkolna wybierze 3, które zostaną przesłane do organizatora krajowego.

Regulamin konkursu w załączniku.

Serdecznie zapraszam

Justyna Horabik-Gruszeczka