Kategoria: Komunikaty

GAZETKA SZKOLNA – LUTY 2019

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania naszego miesięcznika. A w numerze mnóstwo ciekawych artykułów – m. in. wywiady, ciekawostki, informacje o Walentynkach, kalendarium na luty i wiele innych.

Gazetka szkolna – luty – kliknij tutaj.


wpisu dokonał Paweł Biela

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

W dniu  31.01.2019 r. (czwartek) odbędzie się w naszej szkole zbiórka surowców wtórnych.

Posegregowane  odpady:

-makulaturę
-butelki typu PET
-zakrętki

należy  dostarczyć w godzinach od 7.30 do 11.30 i włożyć bezpośrednio do kontenera ustawionego na parkingu obok szkoły. Ilość przyniesionych surowców wtórnych należy zapisać w dzienniczku.

SUROWCE WTÓRNE

Informujemy, że od września 2018 r. zebraliśmy:

7 586 kg makulatury

1 094 kg butelek typu PET

305 kg zakrętek

42 kg puszek aluminiowych

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i ich rodzinom!

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI  KL. IV-VI

Klasy IV-VI w dniu 10.01.2018r (czwartek)

Klasa Wychowawca Nr sali Godz.
IVA HABERNA KATARZYNA 102 16.30
IVB MOSIĘŻNY SŁAWOMIR 208 16.30
IVC KASPEREK MARTA 210 16.30
IVD WYLEGAŁA NATALIA
IVE PARDYAK ANNA 106 16.30
IVF NOSAL SYLWIA 209 16.30
VA BIEL TOMASZ 204 17.00
VB HORABIK-GRUSZECZKA JUSTYNA 114 17.00
VC RÓG MARZENA 105 17.00
VD TOBOLEWICZ MAGDALENA 214 17.00
VE ŚLIWA BARBARA 202 17.00
VF CIAŁOWICZ JOANNA 201 17.00
VG ŁAZORYK EWA 212 17.00
VH PAWLIKOWSKA ELŻBIETA 210 17.00
VIA GRZECHACKA MONIKA 215 17.30
VIB LEMANIAK MONIKA 302 17.30
VIC WOŹNIAK ANNA 303 17.30
VID DUDZIK KATARZYNA 108 16.30
VIE GÓRECKA ANNA 211 17.30

Zebranie klasy IVd odbędzie się w środę 09.01.2018r. (s.310, godz.16.00)

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI KL. I–III

Klasy I–III w dniu 08.01.2018r. (wtorek)

Klasa Wychowawca Nr sali Godz.
IA ŁĘTOCHA BOŻENA 103 16.30
IB MISTARZ AGNIESZKA 210 16.30
IC ROZWADOWSKA JANINA 212 16.30
ID SIŁUSZYK SYLWIA 106 16.30
IE ŚLUSARCZYK ELŻBIETA 104 16.30
IF JOCHYMIK EDYTA 101 16.30
IIA MORYC MONIKA 105 18.00
IIB DĄBROWSKA MAŁGORZATA 202 17.00
IIC BATKO MAGDALENA 201 16.30
IID NOSAL AGNIESZKA 116 17.00
IIE BIEL URSZULA 114 17.00
IIIA ŻĄDŁO ELŻBIETA 211 17.30
IIIB BICZ BARBARA 108 17.30
IIIC STANISZ-TRZCIŃSKA IWONA 103 17.45
IIID ZYGMUNT RENTA 102 17.30

BOŻE NARODZENIE 2018

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2019 życzymy wszystkim prawdziwie pogodnych Świąt Narodzenia Pańskiego, spokoju, uśmiechu i radości z przeżywania razem z bliskimi świątecznych chwil.

Niech przy świątecznym stole nie zabraknie ciepłej rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok przyniesie ze sobą szczęście i pomyślność. Niech wszystkie dni w roku będą piękne jak wigilijny wieczór, a Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych niech zawsze rozpromienia uśmiech.

Radosnych i błogosławionych Świąt Narodzenia Jezusa!

21 GRUDNIA – PIĄTEK – ORGANIZACJA DNIA

Organizacja dnia tematycznego ,,Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka”-  piątek 21 grudnia.

W tym dniu zajęcia odbywają się pod opieką wychowawców w godzinach:

– klasy I-III  8.00 – 10.35 ( 3 lekcje)

– klasy IV-VI  8.00 – 11.35 (4 lekcje).

RADA PEDAGOGICZNA 20.12

W dniu 20 grudnia 2018 r. (czwartek) odbędzie się zebranie Rady Pedagogicznej:

Budynek A godz. 10:35 – pokój nauczycielski

Budynek B godz. 12:30 – sala nr 4

Obecność obowiązkowa. (nauczyciele uczestniczą w jednym zebraniu na jednej przerwie w zależności od tego, w którym budynku uczą).

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

W dniu  20.12.2018 r. (czwartek) odbędzie się w naszej szkole zbiórka surowców wtórnych.

Posegregowane  odpady:

-makulaturę
-butelki typu PET
-zakrętki

należy  dostarczyć w godzinach od 7.30 do 11.30 i włożyć bezpośrednio do kontenera ustawionego na parkingu obok szkoły. Ilość przyniesionych surowców wtórnych należy zapisać w dzienniczku.

SUROWCE WTÓRNE

Informujemy, że od września 2018 r. zebraliśmy:

6 240 kg makulatury

956   kg butelek typu PET

200  kg zakrętek

39 kg puszek aluminiowych

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i ich rodzinom!

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Z MIŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI”

Kategoria klasy VII-VIII oraz III gimnazjalne

I miejsce – Żądło Kinga –   Szkoła Podstawowa nr 6 w Myślenicach

II miejsce – Sala Wioletta –  Szkoła Podstawowa im. św. S. Kostki w Krzyszkowicach


Kategoria klasy I-III

I miejsce – Pitala Antoni – Szkoła Podstawowa im. św. S. Kostki w Krzyszkowicach

II miejsce – Stęmpień Gaia –  Szkoła Podstawowa nr 5 w Myślenicach

Iskra Emilia – Szkoła Podstawowa im. św. S. Kostki w Krzyszkowicach

III miejsce – Sadzik Tomasz – Szkoła Podstawowa im. św. S. Kostki w Krzyszkowicach

Szymoniak Patryk – Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Zasani

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI  KL. IV-VI

Klasy IV-VI – 28.11.2018 r. (środa)

Klasa Wychowawca Nr sali Godz.
IVA HABERNA KATARZYNA 303 17.30
IVB MOSIĘŻNY SŁAWOMIR 208 17.30
IVC KASPEREK MARTA 210 17.30
IVD WYLEGAŁA NATALIA 310 17.30
IVE PARDYAK ANNA 101 17.30
IVF NOSAL SYLWIA 209 17.30
VA BIEL TOMASZ 204 17.00
VB HORABIK-GRUSZECZKA JUSTYNA 114 17.00
VC RÓG MARZENA 215 17.00
VD TOBOLEWICZ MAGDALENA 214 17.00
VE ŚLIWA BARBARA 202 17.00
VF CIAŁOWICZ JOANNA 201 17.00
VG ŁAZORYK EWA 212 17.00
VH PAWLIKOWSKA ELŻBIETA 309 17.00
VIA GRZECHACKA MONIKA 105 16.30
VIB LEMANIAK MONIKA 302 16.30
VIC WOZNIAK ANNA Zebranie odwołane
VID DUDZIK KATARZYNA 108 16.30
VIE GÓRECKA ANNA 211 16.30

HARMONOGRAM ZEBRAŃ Z RODZICAMI KL. I–III

Klasy I-III –  27.11.2018 r. (wtorek)

Klasa Wychowawca Nr sali Godz.
IA ŁĘTOCHA BOŻENA 201 17.30
IB MISTARZ AGNIESZKA 212 17.30
IC ROZWADOWSKA JANINA 104 17.30
ID SIŁUSZYK SYLWIA 106 17.30
IE ŚLUSARCZYK ELŻBIETA 202 17.30
IF JOCHYMIK EDYTA 215 17.30
IIA MORYC MONIKA 211 17.00
IIB DĄBROWSKA MAŁGORZATA 101 17.00
IIC BATKO MAGDALENA skrzydło 17.00
IID NOSAL AGNIESZKA 114 17.00
IIE BIEL URSZULA 116 17.00
IIIA ŻĄDŁO ELŻBIETA 105 17.00
IIIB BICZ BARBARA 102 16.30
IIIC STANISZ-TRZCIŃSKA IWONA 103 18.00
IIID ZYGMUNT RENTA 108 16.30