MOŻE ZOSTANIEMY RAJDOWCAMI – WIZYTA KLAS 2A I 2D DO OVERCREST KIDS

MOŻE ZOSTANIEMY RAJDOWCAMI - WIZYTA KLAS 2A I 2D DO OVERCREST KIDS

W środę 19 czerwca uczniowie klasy 2a i 2d uczestniczyli w zajęciach w OVERCREST KIDS w Myślenicach. Warsztaty dotyczyły bezpieczeństwa na drodze oraz poznania niektórych tajemnic związanych z rajdami i wyścigami samochodowymi. Zajęcia były bardzo ciekawe, połączone z pokazami oraz udziałem uczniów w jeździe na symulatorach samochodów rajdowych, można było także usiąść za kierownicą lub na miejscu pilota w prawdziwym samochodzie rajdowym. Każdy znalazł tu coś ciekawego dla siebie. Uczniowie w czasie zajęć wykazali się znajomością zasad bezpieczeństwa i znajomością znaków drogowych. Otrzymali pamiątkowe breloczki. Ale największym zaskoczeniem i punktem kulminacyjnym wycieczki była dekoracja medalami najlepszych „rajdowców”. Było SUPER!!!

mgr Iwona Stanisz-Trzcińska

Skip to content