SEZON NARCIARSKI 2016/2017 ZAKOŃCZONY!

Koło narciarskie zrzeszające uczniów klasy 2 „d” zaliczyło bardzo udany sezon narciarski, a to za sprawą współpracy ze szkołą pana Macieja Opieli „Goofy Sport”. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu  po  lekcjach.  Mali narciarze od podstaw przyswoili sobie ważne umiejętności:

• poruszania się na nartach ,
  • hamowania ,
  • jazdy na wprost i płużnymi skrętami,
  • korzystania z wyciągów i  kolei krzesełkowej.

Na ostatnich zajęciach pan Maciek i jego szkoleniowcy wręczyli dzieciom dyplomy ukończenia I etapu nauki jazdy na nartach. Kolejny etap planowany jest w przyszłym sezonie.

Opiekun koła narciarskiego – Sylwia Siłuszyk- składa podziękowania dla wspomagających ją w trakcie zajęć narciarskich nauczycieli Urszuli Morawskiej i Beaty Pacek.

Osobne podziękowania dla taty Wiktorii Przybyś oraz taty Dawida Nalepy za zorganizowanie transportu dla małych narciarzy.