ZBIÓRKA DLA ŁĘTKOWIC

W dniach 3,4,5 października wolontariusze  naszego Szkolnego Klubu Pomagaczy przeprowadzili akcję zbiórki darów dla przytuliska dla zwierząt  w Łętkowicach.  Tym razem zbierano:  bilon dziesięciogroszowy i jego wielokrotność oraz  koce, ręczniki , a także ryż.  W ciągu 3 dni zebrano: 1070 złotych i 70 groszy, 86 kilogramów ryżu, 123 torebki ryżowe w czteropakach i luzem,  57 kocy  /ręczników, legowisk, poduszek/, nieco kaszy i makaronu oraz karmy dla zwierząt, smycz i kilka zabawek.  Zgromadzone i posegregowane dary przekazano przytulisku w dniu 15  października podczas wizyty dzieci w Łętkowicach.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji charytatywnej: rodzicom, dzieciom, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły. Kolejna zbiórka dla Łętkowic odbędzie się w czerwcu. Będzie poprzedzona komunikatem czytanym przez wolontariuszy oraz  plakatami rozmieszczonymi na terenie szkoły.