DZIEŃ PIŻAMY – AKCJA CHARYTATYWNA KLAS DRUGICH

27 września klasy II wraz z wychowawczyniami wzięły udział w Dniu Piżamy – akcji charytatywnej. Wrzesień jest miesiącem świadomości chorób nowotworowych dzieci i młodzieży. Dzień Piżamy to Dzień Zdrowia i Dzień solidarności z chorymi dziećmi.

W tym dniu przeprowadzono zajęcia prozdrowotne, prezentacje multimedialne na temat zdrowia, zajęcia ruchowe i zajęcia plastyczne, na których uczniowie wykonali plakaty, zachęcające do dbania o zdrowie.

Razem udało nam się zebrać 700 zł 10 gr! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w akcję!! Zebrane przez nas pieniądze będą wspierać małych pacjentów na oddziałach onkologii w Warszawie i Lublinie, będą też przeznaczone na zakup pomp na oddziały onkologii i rehabilitację dzieci.

Fundacja „GDY LICZY SIĘ CZAS” działa od 2016 r. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Psychoonkologicznym, portalem Onkorodzice.pl, Stowarzyszeniem Onkoludki, Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi i innymi organizacjami. Jest członkiem Koalicji Pacjentów Onkologicznych, Klastry Usług Medycznych i prozdrowotnych Medycyna Lubelska.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Przed nami nowe horyzonty pomagania!

Pomaganie – Uskrzydla!

Wychowawczynie – Batko M., Biel U., Moryc M., Nosal A.