RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ DLA NASZYCH DZIECI

Projekt zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego- okręg 2

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach.

Skrócony opis zadania

Efektem zadania będzie wyposażenie pracowni informatycznej w 25 nowych zestawów komputerowych, zakup ławek, szafy na sprzęt i podręczniki. Pozostałe środki przeznczone zostaną na zakup sprzętu multimedialnego do sal lekcyjnych, wyposażenie świetlicy szkolnej oraz zakup ławek na szkolny korytarz.

Opis zadania

Zadanie polegało będzie na:

  1. zakupie 25 kompletnych zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem (office, antywirus) do pracowni informatycznej, monitora interaktywnego oraz serwera plików.
  2. zabudowanie stanowisk komputerowych , wykonaniu szafy oraz odnowieniu parkietu w sali informatycznej.
  3. zakupie 10 ławek na szkolny korytarz.
  4. wyposażeniu 5 sal lekcyjnych (w tym świetlicy) w monitory interaktywne.
  5. wyposażeniu świetlicy w szkolnej w nowe meble (szafy, regały i biurka) oraz pomoce dydaktyczne (mobilne szafki z klockami, klocki konstrukcyjne, gry logiczne, zręcznościowe, gry podłogowe, sprzęt sportowy).

Łączna kwota projektu to 174 150zł

WYKAZ ULIC, KTÓRE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

Ulice: Armii Krajowej, Asnyka, Broniewskiego, Bukowa, Daszyńskiego, Długosza, Drogowców, Galla Anonima, Gałczyńskiego, Generała Bema, Generała Maczka, Generała Okulickiego, Górna, Jagiellońska, Joselewicza, Jodłowa, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Marszałka Piłsudskiego, Matejki, Mickiewicza, Modrzewiowa, Mostowa, Niepodległości, Orkana, Orzeszkowej, Parkowa, Partyzantów, Piastów, Przemysłowa, Przerwy-Tetmajera, Reja, Reymonta, Rynek, Rzemieślnicza, Senatorska, Słoneczna, Słowackiego, Solskiego, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Spytka Jordana, Stefana Batorego, Stroma, Szkolna, Szpitalna, Ujejskiego, Wczasowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Źródlana, Zacisze, Zamkowa, Zdrojowa, Zielona, Żeromskiego, Żwirki i Wigury, Rykały, Cegielskiego, Burmistrza Marka.

Głosowanie ruszy od 16 września i potrwa do 24 września. W głosowaniu może wziąć udział każdy z mieszkańców Gminy Myślenice, który ukończył 16 lat w zależności od adresu zamieszkaniaTylko od ilości złożonych przez Państwa głosów na NASZ PROJEK zależy czy zaplanowane zadania zostaną zrealizowane.  Głosować można elektronicznie (na stronie: www.bo.myslenice.pl) lub w wersji papierowej. Nie można głosować jednocześnie elektronicznie i papierowo (głos staje się nieważny)Papierowe karty do głosowania zostaną przekazane dzieciom w szkole. Dostępna jest również do pobrania poniżej.

Karta głosowania do pobrania 

Skip to content