KSIĄŻKOŻERCY NA START

W czerwcu grupa uczniów z naszej szkoły postanowiła wziąć udział w projekcie czytelniczym o nazwie „Wkręceni w czytanie”. Projekt jest podzielony na kilka etapów. Uczniowie postarają się udowodnić swoim rówieśnikom kilka rzeczy. Po pierwsze, że czytać można wszędzie – na końskim grzbiecie, na plaży, w lesie czy w parku. Po drugie, że czytać można również o każdej porze – rano, w południe, wieczorem, a nawet o północy. I po trzecie – najważniejsze – czytaniem można się bawić, można się dzielić, a nawet wykorzystywać go do zacieśniania więzi międzyludzkich.

Pierwszym zadaniem uczestników jest przesłanie na adres zalajkujczytanie@wp.pl zdjęcia, które udowodni,że czytać można zawsze i wszędzie.

Na zdjęcia czekam do 4 października 2019r.

Monika Lemaniak

Lista książkożerców poniżej.