MOJA BAJKA Z BRATKIEM

Miło nam poinformować, że Karolina Hodurek (kl.3c) znalazła się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego konkursu literackiego „Moja bajka z Bratkiem”. Jej bajka „O nowym uczniu i odkrywaniu talentów” zostanie opublikowana w Dziecięcej Księdze Bajek Bratka przez Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON. Księga zostanie wydana na początku nowego roku szkolnego i znajdzie się w księgozbiorze naszej biblioteki.

Zwycięzcami wewnątrzszkolnego konkursu literackiego „Moja bajka z Bratkiem” zostali następujący uczniowie:

kl. II

1. Lidia Adamów 2a

2. Patryk Łotocki 2d

3. Adam Burkat 2c

wyróżnienie: Amelia Ambroży 2d

kl. III

1.Karolina Hodurek 3c

2.Krzysztof Dziadoń 3d

3. Justyna Żak i Jan Konstanty 3a

wyróżnienie: Amelia Skrzypek i Rozalia Profic 3a

Gabriela Batko 3d

Martyna Łętocha 3d

 

Bajki Lidzi Adamów i Karolinki Hodurek będziecie mogli przeczytać w najbliższym numerze gazetki szkolnej. Ponadto utwory literackie wszystkich wyżej wymienionych uczniów wydamy w postaci Szkolnej Księgi Bajek Bratka i również przekażemy do naszej biblioteki.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym pisarzom i życzymy im wielu okazji do rozwijania talentu literackiego!

 

Anna Zahel 

Magdalena Tobolewicz