LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO KLAS IV-VI

Dnia 21 marca br. w szkolnej bibliotece odbył się konkurs recytatorski dla klas IV-VI, który zgodnie z tradycją rozpoczęła pani dyrektor Beata Chrapek-Paciorek, życząc uczestnikom powodzenia. Jury w składzie: p. Lucyna Tondera, p. Urszula Morawska i p. Monika Lemaniak, biorąc pod uwagę m.in. dobór tekstów, interpretację utworu, wyraz artystyczny, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Turniej Recytatorski:

I miejsce: Ilona Pietrzyk 6d

II miejsce: Aleksandra Boryczko 4f

Karol Worwa 5d

III miejsce: Barbara Jędrzejowska 6d

Rita Przekwas 4f

Wyróżnienia:

Mateusz Polewka 4e

Patrycja Błachut 4f

Turniej Wywiedzione ze Słowa:

I miejsce: Wiktoria Nostkiewicz 5d

II miejsce: Kinga Górka 5d

Amelia Modes 4c

III miejsce: Joanna Szlachetka 4d

Wojciech Ślósarz 5d

Wyróżnienia:

Małgorzata Ogiela 4c

Zofia Pawlikowska 5a

Laureaci I, II, III miejsca wezmą udział w Miejsko – Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych i Klas Gimnazjalnych o Myślenicki Laur Recytacji 2018 r.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i zachęcamy do dalszych poszukiwań artystycznych, sugerując jednocześnie większą dbałość o dykcję i emisję głosu.

Do zobaczenia za rok!