ŻYCZENIA OD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w imieniu wszystkich uczniów, serdecznie życzę całemu gronu pedagogicznemu wesołych Świąt, aby magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoliła chodź na chwilę oderwać się od codzienności, dała porwać się marzeniom i refleksji, oraz  pozwoliła w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycje Wigili. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, chodźby chwilowej beztroski, wolnym od smutków-pełnym radości, czego jeszcze raz gorąco życzymy Naszym Nauczycielom.

Wraz z całą Radą SU życzę wszystkim uczniom naszej szkoły pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, pysznych potraw na wigilijnym stole, zimowej aury na zewnątrz, a rodzinnego ciepła wewnątrz domu, pięknej choinki i mnóstwa prezentów pod nią, wytchnienia od nauki, regeneracji sił, oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!
 
Przewodniczący SU Szymon Wincenciak