Kategoria: Komunikaty
HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
PIĄTEK – 24 czerwca
8:00- Msza święta
Po mszy świętej rozdanie świadectw w klasach według poniższego harmonogramu:
| KLASA | GODZINA | SALA | WYCHOWAWCA |
| IA | 9.00 | 104 | Bożena Łętocha |
| IB | 9.00 | 106 | Agnieszka Mistarz |
| IC | 9.00 | 108 | Barbara Bicz |
| ID | 9.00 | 114 | Sylwia Siłuszyk |
| IIA | 9.00 | 212 | Monika Moryc |
| IIB | 9.00 | 101 | Magdalena Batko |
| IIC | 9.00 | 211 | Agnieszka Nosal |
| IID | 9.00 | 116 | Urszula Biel |
| IIIA | 9.00 | 103 | Iwona Stanisz-Trzcińska |
| IIIB | 9.00 | 102 | Katarzyna Żądło |
| IIIC | 9.00 | 105 | Elżbieta Żądło |
| IVA | 9.00 | 209 | Marta Kaczmarczyk |
| IVB | 9.00 | 302 | Monika Lemaniak |
| IVC | 9.00 | 204 | Katarzyna Dudzik |
| IVD | 9.00 | 205 | Bogusław Janas |
| IVE | 9.00 | 208 | Angelika Latosiewicz |
| VA | 9.00 | 201 | Danek Agata |
| VB | 9.00 | 111 | Bogusław Dziurdzia |
| VC | 9.00 | 310 | Agnieszka Tyrpa |
| VD | 9.00 | 118
skrzydło dół |
Anna Dziurdzia |
| VE | 9.00 | 210 | Tadeusz Szlachetka |
| VIA | 9.00 | 215 | Elżbieta Pawlikowska |
| VIB | 9.00 | 303 | Izabela Leżańska |
| VIC | 9.00 | 202 | Joanna Bugaj |
| VID | 9.00 | 209 | Agnieszka Mieszczanek |
| VIIA | 9.30 | 212 | Alicja Burkat |
| VIIB | 9.30 | 208 | Sławomir Mosiężny |
| VIIC | 9.30 | 210 | Marta Kasperek |
| VIID | 9.30 | 211 | Anna Górecka |
| VIIE | 9.30 | 309 | Anna Pardyak |
| VIIF | 9.30 | 209 | Sylwia Nosal |
| VIIIA | 9.30 | 202 | Tomasz Biel |
| VIIIB | 9.30 | 210 | Zdzisław Mirek |
| VIIIC | 9.30 | 215 | Jarosława Słowik |
| VIIID | 9.30 | 204 | Alicja Wróblewska |
| VIIIE | 9.30 | 201 | Joanna Ciałowicz |
| VIIIF | 9.30 | 205 | Ewelina Zlezarczyk |
OBCHODY TYGODNIA DLA RODZIN
Centrum Usług Społecznych zaprasza na obchody Tygodnia dla Rodzin, które odbędą się 23-27.05.2022 r.
KONSULTACJE
KONSULTACJE od godz. 16.30-17.30
CZWARTEK 28.04.2022r.
Nauczyciele dyżurujący w pokoju nauczycielskim:
- przyroda, geografia, chemia, fizyka, biologia, pedagodzy specjalni, angielski, j. niemiecki
sala 215:
- matematyka, informatyka, technika, w-f, religia, plastyka, muzyka, język polski, historia, Wos
ZEBRANIA KLAS 4-7
CZWARTEK 28.04.2022r.
ZEBRANIA KLAS 4-7
| KLASA | GODZINA | SALA | WYCHOWAWCA | ||
| IVA | 17.00 | 106 | Marta Kaczmarczyk | ||
| IVC | 17.00 | 102 | Katarzyna Dudzik | ||
| IVE | 17.00 | 105 | Angelika Latosiewicz | ||
| VA | 17.15 | 114 | Danek Agata | ||
| VB | 17.15 | 111 | Bogusław Dziurdzia | ||
| VC | 17.15 | 210 | Agnieszka Tyrpa | ||
| VD | 17.15 | 108 | Anna Dziurdzia | ||
| VE | 17.15 | 116 | Tadeusz Szlachetka | ||
| VIA | 17.30 | 205 | Elżbieta Pawlikowska | ||
| VIB | 17.30 | 303 | Izabela Leżańska | ||
| VIC | 17.30 | 209 | Joanna Bugaj | ||
| VID | 17.30 | 204 | Agnieszka Mieszczanek | ||
| VIIA | 17.45 | 201 | Alicja Burkat | ||
| VIIB | 17.45 | 208 | Sławomir Mosiężny | ||
| VIIC | 17.45 | 302 | Marta Kasperek | ||
| VIID | 17.45 | 211 | Anna Górecka | ||
| VIIE | 17.45 | 204 | Anna Pardyak | ||
| VIIF | 17.45 | 212 | Sylwia Nosal | ||
ZEBRANIA KLAS 8 + kl. 4b i 4d
ŚRODA 27.04.2022r.
ZEBRANIA KLAS 8 + kl. 4b i 4d
| KLASA | GODZINA | SALA | WYCHOWAWCA |
| VIIIA | 17.00 | sala gimnastyczna
202 |
Tomasz Biel |
| VIIIB | 18:00 | sala gimnastyczna
208 |
Zdzisław Mirek |
| VIIIC | 17.00 | sala gimnastyczna
215 |
Jarosława Słowik |
| VIIID | 17.00 | sala gimnastyczna
210 |
Alicja Wróblewska |
| VIIIE | 18.00 | sala gimnastyczna
201 |
Joanna Ciałowicz |
| VIIIF | 18.00 | sala gimnastyczna
205 |
Ewelina Zlezarczyk |
| IVB | 16.30 | 101 | Monika Lemaniak |
| IVD | 16.00 | 111 | Bogusław Janas |
ZEBRANIA KLAS 1 i 2
WTOREK 26.04.2022r.
ZEBRANIA KLAS 1 i 2
| KLASA | GODZINA | SALA | WYCHOWAWCA |
| IA | 17:00 | 104 | Bożena Łętocha |
| IB | 17:00 | 103 | Agnieszka Mistarz |
| IC | 17:00 | 102 | Barbara Bicz |
| ID | 17:00 | 106 | Sylwia Siłuszyk |
| IIA | 17:30 | 105 | Monika Moryc |
| IIB | 17:30 | 101 | Magdalena Batko |
| IID | 17:30 | 116 | Urszula Biel |
ZEBRANIA KLAS 3
PONIEDZIAŁEK 25.04.2022r.
ZEBRANIA KLAS 3
| KLASA | GODZINA | SALA | WYCHOWAWCA |
| IIIA | 18:00 | 103 | Iwona Stanisz-Trzcińska |
| IIIB | – | – | Zebranie odwołane |
| IIIC | 18:00 | 116 | Elżbieta Żądło |
ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
W dniu 24.02.2022 (czwartek) odbędzie się w naszej szkole zbiórka surowców wtórnych.
Posegregowane odpady:
- plastikowe butelki PET po napojach
- zakrętki plastikowe
- makulatura
należy dostarczyć i bezpośrednio włożyć do kontenera ustawionego na parkingu obok szkoły.
Bardzo prosimy, aby przygotowane opakowania był według poniższych zaleceń:
- butelki PET – puste, bez pozostałości płynów
- zakrętki plastikowe z butelek – czyste
- makulatura – sucha, spakowana w paczki związane sznurkiem.
Zbiórka baterii odbywać się będzie od poniedziałku 21 lutego br. – karton znajdować się będzie przy wejściu do szkoły.
LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE
Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki Laboratoria Przyszłości. Kwota, jaką otrzymaliśmy to 225 000 zł.
Laboratoria Przyszłości to program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.
W ramach Laboratoriów Przyszłości szkoła otrzyma wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

INFORMACJA
W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach sekretariat realizuje sprawy, wnioski przy zachowaniu reżimu sanitarnego w godz. 7.00-15.00
W okresie międzyświątecznym sekretariat czynny w godz. 8.00-13.00.
W dniu 24.12.2021r (Wigilia) szkoła nieczynna.
ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH
W dniu 25.11.2021 (czwartek) odbędzie się w naszej szkole zbiórka surowców wtórnych.
Posegregowane odpady: plastikowe butelki PET po napojach, zakrętki plastikowe, makulaturę należy dostarczyć i bezpośrednio włożyć do kontenera ustawionego na parkingu obok szkoły.
Bardzo prosimy, aby przygotowane opakowania był według poniższych zaleceń:
- butelki PET – puste, bez pozostałości płynów, zakrętki plastikowe z butelek – czyste
- makulatura – sucha, spakowana w paczki związane sznurkiem.
Bardzo prosimy, aby do jednego kontenera wrzucać plastik a do drugiego makulaturę!
STYPENDIA DLA UCZNIÓW
Uprzejmie przypominam, że w ramach regionalnego Programu Stypendialnego współfinansowanego ze środków UE ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendium na rok szkolny 2021/2022 dla uczniów szczególnie uzdolnionych ze szkół podstawowych (klasy V-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych, którzy pobierają naukę na terenie Województwa Małopolskiego lub na nim zamieszkują. Nabór kończy się 26.11.2021r.
Rekomendowany sposób składania dokumentów pocztą/kurierem na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków, z dopiskiem: Departament Edukacji – RPS UE 2021/2022.
Stypendium finansowe jest przyznawane na okres roku szkolnego (od 1 września do 31 sierpnia) z przeznaczeniem na realizację przez ucznia, pod okiem opiekuna dydaktycznego, jego indywidualnego planu rozwoju w obszarze przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki i/lub przedsiębiorczości.

















