Koła zainteresowań IV-III gim

KLASY IV-VII SP i II-III GIMNAZJUM

ROK SZKOLNY 2018/2019

Budynek A -ul. Żeromskiego 2 

Budynek B- ul. Sobieskiego 1

Lp. Nazwa koła Ilość godzin Imię i nazwisko Termin Budynek
1.         Koło biologiczne 1 Zlezarczyk Ewelina Środa, godz. 14:40-15:25 , sala 8 B
2.         Koło chemiczne 1 Oliwa Krystyna Środa, godz. 7:10-7:55, sala 9 B
3.         Koło dziennikarskie 1 Tobolewicz Magdalena Poniedziałek, lekcja 7, sala 211 A
4.         Koło ekologiczne 1 Sylwia Nosal Czwartek, lekcja 7, sala 209 A
5.         Koło fizyczne 1 Zduń Jerzy Poniedziałek, godz. 7:00-7:45, sala 17 B
6.         Koło geograficzne 1 Salawa-Ogórek Teresa Poniedziałek, godz. 14:40-15:25, sala 7           B
7.         Koło historyczne 1 Pajka Aleksandra Wtorek, lekcja 8, sala 211 A
8.         Koło historyczne 1 Lenart Jadwiga (co 2 ) wtorek  godz. 14:40-15:25(co 2) czwartek  godz. 7:00-7:45 sala 6 B
9.         Koło informatyczne 1 Biel Tomasz Piątek, lekcja 8, sala 2 B
10.     Koło informatyczne 1 Biela Paweł Piątek, godz. 13:40-14:25, sala 2 B
11.     Koło informatyczne I-III 1 Szlachetka-Stanach Patrycja Piątek, lekcja 9, sala 204 A
12.     Koło j.angielskiego 1 Gibała Bernadetta    
13.     Koło j.angielskiego 1 Tyrpa Agnieszka Środa, godz. 14:40-15:25, sala 10 B
14.     Koło j.angielskiego 1 Ewa Łazoryk Piątek, godz.  7:15 B
15.     Koło j.polskiego 1 Pardyak Anna Wtorek, godz. 14:40-15:25, sala 4 B
16.     Koło recytatorskie 1 Tondera Lucyna Wtorek, lekcja 7, sala 202 A
17.     Koło matematyczne VII-VIII 1 Róg Marzena Środa, godz. 7:10-7:55 B
18.     Koło matematyczne IV,V,VI 1 Szynal Angelika Czwartek, lekcja 8, sala 201 A
19.     Koło matematyczne III GIM 1 Twardosz Katarzyna Wtorek, godz. 14:40-15:25, sala 11 B
20.     Koło muzyczne 2 Gablankowski Piotr Poniedziałek, lekcja 2, świetlica A
Piątek, lekcja 7, sala ? B
21.     Koło PCK 1 Nosal Sylwia Poniedziałek, lekcja 7, sala 209 A
22.     Koło plastyczne  IV-VIII 1 Baczyńska Beata Środa, lekcja 7, sala 214 A
23.     Koło scrubookingowe 2 Latosiewicz Angelika Poniedziałek, lekcja 7-8, sala 304 A
24.     Koło szachowe 1 Możdżeń Alicja Poniedziałek, lekcja 8, sala 214 A
25.     Koło teatralne 1 Woźniak Anna Piątek, lekcja 7, sala 202 A
26.     Koło teatralne 1 Wiącek Zbigniew Wtorek, godz. 14:40-15:25 , sala 15 lub 16 B
27.     Koło turystyczne 1 Słowik Jarosława Sobota po  ustaleniu terminu  
28.     Koło wiedzy o społeczeństwie 1 Iwona Jasek środa, godz. 14:40-15:25, sala 11 B
29.     Koło sportowe  III GIM 1 Mikołajczyk Łukasz Piątek, lekcja 8, sokół  
30.     Koło sportowe IV-VIII          1 Suder  Dawid Piątek, lekcja 8, sokół  
31.     Koło strzeleckie 2 Kaźnica Wojciech Czwartek, godz. 13:45-15:15, strzelnica B