Nasze osiągnięcia przedmiotowe (lata 2002/2017)

Po wprowadzeniu reformy programowej, w wyniku której szkoła podstawowa funkcjonuje jako szkoło 6-letnia zreorganizowano zakres konkursów przedmiotowych. Konkursami uznanymi przez Kuratorium Oświaty w Krakowie jako konkursy właściwe dla szkół podstawowych wprowadzono Konkurs Humanistyczny i Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy. W okresie późniejszym włączono do tych konkursów Konkurs Biblijny. Od roku szkolnego 2009/2010 funkcjonują także samodzielne Konkurs Matematyczny i Konkurs Przyrodniczy.

W konkursach na etapie wojewódzkim uwzględnia się laureatów (preferencyjne egzaminacyjne, zazwyczaj 50 najlepszych uczniów w całym województwie) oraz finalistów (biorących udział w etapie wojewódzkim). W obu tych przypadkach nie są podawane lokaty.

Rok szkolny Imię i nazwisko laureata Imię i nazwisko finalisty Konkurs Nauczyciel przygotowujący
2002/2003 Kornel Gowin Konkurs Humanistyczny J. Lemaniak
2003/2004 Karolina Wójtowicz Konkurs Humanistyczny J. Słowik
2004/2005 Weronika Krauze,

Barbara Mleczek,

Jagoda Gniadek,

Marcin Jarząbek

Konkurs Humanistyczny A. Szlaga
2005/2006 Julita Bała,

Klaudia Mirek,

Gabriela Nadybska,

Aleksandra Szyszko,

Iwona Tryka,

Marcin Zahel

Konkurs Humanistyczny J. Słowik

I. Leżańska

A. Szlaga

A. Szlaga

A. Wróblewska

J. Słowik

2006/2007 Kinga Domanus,

Grzegorz Owca,

Marcin Zahel

Konkurs Humanistyczny J. Słowik

J. Słowik

I. Leżańska /

J. Słowik

2007/2008 Mikołaj Wielgus Konkurs Humanistyczny I. Leżańska
2008/2009  
2009/2010 Dobrochna Polek Konkurs Przyrodniczy K. Święch-Róg
Natalia Ślusarz Konkurs Matematyczny J. Gruszeczka

J. Kalemba

Wojciech Krawczyk Konkurs Biblijny D. Orzechowska
2010/2011 Łukasz Maciaszkiewicz,

Szymon Kazanecki

Konkurs Humanistyczny A. Wróblewska
Bartłomiej Bujas,Mateusz Wylegała  Konkurs Biblijny   s. E. Ciebiera 
2012/2013 Ignacy Buczek

Konkurs Matematyczny A. Danek

Ignacy Buczek Konkurs Humanistyczny J. Słowik
2013/2014

Jakub Oskwarek

 Maria Żak KonkursHumanistyczny I. Leżańska
  Monika Dziadkowiec A. Szlaga
  Monika Dziadkowiec Konkurs Matematyczny J. Horabik –  Gruszeczka
2014/2015 

 

 

Jakub Oskwarek Marta Papierz Małopolski Konkurs Przyrodniczy M. Jaśkowiec
Jakub Oskwarek

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego A. Tyrpa
  

 

Jakub Tyrała

Małopolski Konkurs Matematyczny „Krakowska Matematyka” A. Danek

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów A. Danek
  Jakub Oskwarek Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” M. Jaśkowiec
  Jakub Oskwarek Małopolski Konkurs Matematyczny A. Danek
 2015/2016

 

 

 Julia Sala    Konkurs Humanistyczny  M. Lemaniak
 Dominika Knapczyk    Konkurs Humanistyczny  M. Lemaniak
   Karolina Wysocka  Konkurs Humanistyczny  M. Lemaniak
   Agnieszka Biela Konkurs Humanistyczny A.Wróblewska
  Hubert Szymski Małopolskie Baltie T. Biel
Szymon Wincenciak   Wybitni władcy Polski – Piastowie A.Górecka
  Joanna Żak,

Zofia Dziadek,

Szymon Wincenciak,

Miłosz Słowik,

Ignacy Nowak,

Konrad Mizera

Nasz bohater – Tadeusz Kościuszko A.Górecka
    2016/2017 Agnieszka Biela Konkurs Humanistyczny A.Wróblewska
 Hubert Szymski Małopolskie Baltie T. Biel
Jakub Tyrała Małopolski Konkurs Matematyczny A. Danek
 – Jakub Tyrała Konkurs Biblijny  T. Tatar