Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot
1. Baczyńska Beata plastyka
2. Bałos Joanna  pedagog specjalny
3. Baranek Edyta j. niemiecki
4. Batko Magdalena edukacja wczesnoszkolna
5. Bicz Barbara edukacja wczesnoszkolna
6. Biel Tomasz informatyka, technika
7. Biel Urszula  edukacja wczesnoszkolna
8. Błachut Monika pedagog specjalny
9. Bugaj Joanna historia
10. Burkat Alicja j. niemiecki
11. Chrapek-Paciorek Beata informatyka, technika
12. Ciałowicz Joanna matematyka
13. Cieśla Ewa religia
14. Danek Agata matematyka
15. Dąbrowska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
16. Dudzik Katarzyna wychowanie fizyczne
17. Dziekan Anna matematyka
18. Dziewońska Aneta psycholog
19. Dziurdzia Anna wychowanie fizyczne
20. Dziurdzia Bogusław  wychowanie fizyczne
21. Gablankowski Piotr muzyka (urlop)
22. Górecka Anna historia
23. Grzechacka Monika  matematyka (urlop)
24. Haberna Katarzyna j. angielski
25. Hołuj Katarzyna j. polski
26. Horabik-Gruszeczka J. matematyka
27. Jabłońska Marta muzyka
28. Jakubiak-Święch E. historia, wiedza o społeczeństwie
29. Janas Bogusław wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie
30. Jaśkowiec Maria biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
31. Kamińska Joanna wychowanie fizyczne
32. Kasperek Marta j. niemiecki
33. Kaźnica Wojciech wychowanie fizyczne
34. Knapik Dorota j. angielski
35. Korbel Janusz religia
36. Latosiewicz Angelika pedagog specjalny (urlop)
37. Latosiewicz Maria matemtyka
38. Lemaniak Monika j. polski
39. Lenart Jadwiga historia
40. Leżańska Izabela j. polski
41. Łętocha Bożena edukacja wczesnoszkolna
42. Łychacz Adrian religia
43. Matelowska Eliza logopeda
44. Matoga Marcin muzyka
45. Mieszczanek Agnieszka biologia, przyroda
46. Mirek Zdzisław informatyka, technika
47. Mistarz Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
48. Morawska Urszula nauczyciel biblioteki
49. Moryc Monika edukacja wczesnoszkolna
50. Mosiężny Sławomir chemia, przyroda, doradztwo zawodowe
51. Nosal Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
52. Nosal Sylwia przyroda, geografia
53. Oliwa Krystyna chemia
54. Orzechowska Dorota religia
55. Otfinowska Justyna matematyka
56. Pacek Beata pedagog
57. Pardyak Anna j. polski
58. Pawlak Marta pedagog specjalny
59. Pawlikowska Elżbieta j. angielski
60. Rozwadowska Janina edukacja wczesnoszkolna
61. Róg Marzena matematyka
62. Salawa-Ogórek Teresa geografia
63. Siłuszyk Sylwia edukacja wczesnoszkolna
64. Słowik Jarosława j. angielski
65. Stanisz-Trzcińska Iwona edukacja wczesnoszkolna
66. Suder Marcin matemtyka
67. Szlachetka Tadeusz wychowanie fizyczne
68. Szlachetka-Stanach P. informatyka, technika
69. Szlósarczyk Beata wychowawca świetlicy
70. Śliwa Barbara j. polski
71. Ślusarczyk Elżbieta wychowawca świetlicy
72. Święch Dorota religia
73. Tatar Tomasz religia
74. Tobolewicz Magdalena j. polski
75. Tomaszewska Julia pedagog specjalny
76. Tondera Lucyna nauczyciel biblioteki
77. Tyrpa Agnieszka j. angielski
78. Urbańczyk Małgorzata j. niemiecki
79. Woźniak Anna j. polski
80. Wróblewski Robert wychowawca świetlicy
81. Zahel Anna pedagog specjalny
82. Zduń Jerzy fizyka
83. Zlezarczyk Ewelina biologia, przyroda
84. Zygmunt Renata edukacja wczesnoszkolna
85. Żaba Jolanta pedagog specjalny
86. Żądło Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
87. Żądło Katarzyna edukacja wczesnoszkolna