Nauczyciele

Nazwisko i imię Przedmiot
Adamów Emilia Wychowanie do życia w rodzinie
Baczyńska Beata Zajęcia artystyczne, plastyka
Baranek Edyta Język niemiecki
Bicz Barbara Edukacja wczesnoszkolna
Biel Urszula Edukacja wczesnoszkolna
Biel Tomasz Technika, informatyka
Biela Paweł Technika, informatyka
Blak-Suder Paula Język angielski
Burkat Alicja Język niemiecki
Chmiel Mirosława Pedagog
Chrapek-Paciorek Beata Technika, informatyka
Chwiej Irena Język niemiecki, Język angielski
Ciałowicz Joanna Matematyka
Danek Agata Matematyka
Dąbrowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Dudzik Katarzyna Wychowanie fizyczne
Dziura Krzysztof Język angielski
Dziurdzia Anna Wychowanie fizyczne
Dziurdzia Bogusław Wychowanie fizyczne
Gablankowski Piotr Muzyka
Gibała Bernadeta Język angielski
Gmyrek Marcin Zajęcia świetlicowe
Gorączko Joanna Edukacja wczesnoszkolna, nauczanie indywidualne
Górecka Anna Historia
Górka Iwona Zajęcia świetlicowe
Górka Marzena Zajęcia świetlicowe
Grzechacka Monika Matematyka
Haberna Katarzyna Język niemiecki, Język angielski
Hojnor Dorota Historia
Horabik-Gruszeczka Justyna Matematyka
Jakubiak-Święch Elżbieta Historia
Janas Bogusław Wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
Janik Anna Religia, etyka
Jarząbek Tadeusz Język polski
Jaśkowiec Maria Biologia, przyroda
Julisz Stanisława Religia, etyka
Kamińska Joanna Wychowanie fizyczne
Kasperek Marta Język niemiecki, Język angielski
Kaźnica Wojciech Wychowanie fizyczne
Kęsek Iwona Psycholog
Kluska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
Kostecki Robert Wychowanie fizyczne
Kutrzeba Jadwiga Język niemiecki
Latosiewicz Angelik Nauczyciel wspomagający
Latosiewicz Maria Matematyka
Lemaniak Monika Język polski
Lenart Jadwiga Historia
Leżańska Izabela Język polski
Liszka Wojciech Matematyka
Łazoryk Ewa Język angielski
Matelowska Eliza Logopeda
Miętka Magdalena Język polski
Mikołajczyk Łukasz Wychowanie fizyczne
Mikuła Jolanta Język niemiecki
Mirek Zdzisław Informatyka, technika
Mistarz Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
Morawska Urszula Nauczyciel-bibliotekarz
Moryc Monika Edukacja wczesnoszkolna
Mosiężny Sławomir Biologia, chemia, doradztwo zawodowe
Moskal Józef Wychowanie fizyczne
Możdżeń Alicja Plastyka
Nosal Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
Nosal Sylwia Geografia, przyroda
Nowak Krystyna Przyroda, technika
Oliwa Krystyna Chemia, biologia
Orzechowska Dorota Religia, etyka
Pacek Beata Pedagog, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Pardyak Anna Język polski
Pawlak Marta Nauczanie indywidualne, zajęcia rewalidacyjne
Pawlikowska Elżbieta Język angielski
Pilch Franciszek Fizyka
Pitak Anna Nauczyciel-bibliotekarz
Raczek Justyna Informatyka, technika
Rozwadowska Janina Edukacja wczesnoszkolna
Róg Marzena Fizyka, matematyka
Salawa–Ogórek Teresa Geografia
Siłuszyk Sylwia Edukacja wczesnoszkolna
Słowik Jarosława Język angielski
Stanisz-Trzcińska Iwona Edukacja wczesnoszkolna, etyka
Suder Dawid Wychowanie fizyczne
Suder Marcin Zajęcia rozwijające
Szlachetka Tadeusz Wychowanie fizyczne
Szlósarczyk Beata Zajęcia świetlicowe
Śliwa Barbara Język polski
Święch Dorota Religia
Tatar Tomasz Religia, etyka
Tobolewicz Magdalena Język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Tomaszewska Julia Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Tondera Lucyna Nauczyciel-bibliotekarz
Twardosz Katarzyna Matematyka
Urbańczyk Małgorzata Język niemiecki
Wiącek Zbigniew Język polski
Woźniak Anna Język polski
Wróblewska Alicja Język polski
Wróblewski Robert Zajęcia świetlicowe, nauczanie indywidualne
Wygona – Wątor Anita Wychowanie fizyczne
Wylęgała Natalia Muzyka
Zahel Anna Nauczyciel wspomagający
Zduń Jerzy Fizyka
Zlezarczyk Ewelina Biologia, Chemia
Zygmunt Renata Edukacja wczesnoszkolna
Żaba Jolanta Zajęcia rewalidacyjne, nauczanie indywidualne, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Żądło Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna