Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot
1 Baczyńska Beata plastyka
2 Bałos Joanna  pedagog specjalny
3 Batko Magdalena edukacja wczesnoszkolna
4 Bicz Barbara edukacja wczesnoszkolna
5 Biel Tomasz informatyka, technika
6 Biel Urszula  edukacja wczesnoszkolna
7 Bugaj Joanna historia
8 Burkat Alicja j. niemiecki
9 Chwiej Irena j. angielski
10 Chrapek-Paciorek Beata informatyka, technika
11 Ciałowicz Joanna matematyka
12 Cieśla Ewa religia
13 Danek Agata matematyka
14 Dąbrowska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
15 Dudzik Katarzyna wychowanie fizyczne
16 Dziekan Anna matematyka
17 Dziewońska Aneta psycholog
18 Dziura Krzysztof j. niemeicki
19 Dziurdzia Anna wychowanie fizyczne
20 Dziurdzia Bogusław  wychowanie fizyczne
21 Gablankowski Piotr muzyka (urlop)
22 Górecka Anna historia
23 Grzechacka Monika  matematyka (urlop)
24 Haberna Katarzyna j. angielski
25 Hołuj Katarzyna j. polski
26 Horabik-Gruszeczka J. matematyka
27 Jakubiak-Święch E. historia, wiedza o społeczeństwie
28 Janas Bogusław wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie
29 Jaśkowiec Maria biologia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
30 Kania-Teernstra Agata j. polski
31 Kamińska Joanna wychowanie fizyczne
32 Kasperek Marta j. niemiecki
33 Kaźnica Wojciech wychowanie fizyczne
34 Kurek Elżbieta matematyka
35 Kaczmarczyk Marta j. angielski
36 Kaczmarek Małgorzata wychowawca świetlicy
37 Latosiewicz Angelika pedagog specjalny (urlop)
38 Latosiewicz Maria matemtyka
39 Lemaniak Monika j. polski
40 Lenart Jadwiga historia
41 Leżańska Izabela j. polski
42 Łętocha Bożena edukacja wczesnoszkolna
43 Łychacz Adrian religia
44 Matelowska Eliza logopeda
45 Marszałek Aneta wychowawca świetlicy
46 Mieszczanek Agnieszka biologia, przyroda
47 Mirek Zdzisław informatyka, technika
48 Mistarz Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
49 Morawska Urszula nauczyciel biblioteki
50 Moryc Monika edukacja wczesnoszkolna
51 Mosiężny Sławomir chemia, przyroda, doradztwo zawodowe
52 Nosal Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
53 Nosal Sylwia przyroda, geografia
54 Obruśnik Joanna j. polski
55 Orzechowska Dorota religia
56 Otfinowska Justyna matematyka
57 Pacek Beata pedagog
58 Pardyak Anna j. polski
59 Pawlak Marta pedagog specjalny
60 Pawlikowska Elżbieta j. angielski
61 Rokosz Janina religia
62 Rozwadowska Janina edukacja wczesnoszkolna
63 Róg Marzena matematyka
64 Salawa-Ogórek Teresa geografia
65 Siłuszyk Sylwia edukacja wczesnoszkolna
66 Słowik Jarosława j. angielski
67 Stanisz-Trzcińska Iwona edukacja wczesnoszkolna
68 Sobala Agnieszka historia, plastyka, muzyka
69 Szlachetka Tadeusz wychowanie fizyczne
70 Szlachetka-Stanach P. informatyka, technika
71 Szlósarczyk Beata wychowawca świetlicy
72 Śliwa Barbara j. polski
73 Ślusarczyk Elżbieta wychowawca świetlicy
74 Szumera Rafał informatyka, technika
75 Tatar Tomasz religia
76 Tobolewicz Magdalena j. polski
77 Tomaszewska Julia pedagog specjalny
78 Tondera Lucyna nauczyciel biblioteki
79 Tyrpa Agnieszka j. angielski
80 Urbańczyk Małgorzata j. niemiecki
81 Woźniak Anna j. polski
82 Wróblewski Robert wychowawca świetlicy
83 Zahel Anna pedagog specjalny
84 Zduń Jerzy fizyka
85 Zlezarczyk Ewelina biologia, przyroda
86 Zygmunt Renata edukacja wczesnoszkolna
87 Żaba Jolanta pedagog specjalny
88 Żądło Elżbieta edukacja wczesnoszkolna
89 Żądło Katarzyna edukacja wczesnoszkolna