WSPIERAJ DZIECI W GŁOSOWANIU!

Od 18 czerwca do 6 lipca 2016 roku trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

ZACHĘCAM DO ZAANGAŻOWANIA SIĘ! TO OD NAS ZALEŻY KTÓRY PROJEKT ZOSTANIE DOFINANSOWANY.

Jak ZAGŁOSOWAĆ na projekt poprzez stronę internetową?

1. Wejdź na stronę bo.malopolska.pl w przeglądarce
2. Naciśnij „Głosowanie od 18.06.2016 do 6.07.2016”
3. Przeczytaj instrukcję i wypełnij formularz z danymi osobowymi oraz oświadczeniami
4. Wybierz projekt do głosowania
a) zadania o zasięgu powiatowym
Kod: PKMYK022
Tytuł projektu: Małopolska nasz Region warsztaty dla uczniów szkół podstawowych oraz powiatowy konkurs na ozdobę bożonarodzeniową
5. Zaznacz, że nie jesteś robotem i ODDAJ GŁOS!
6. Jeśli wybierzesz tylko zadanie o zasięgu powiatowym system zapyta Cię:
„Masz do dyspozycji 1 głos na zadanie o zasięgu powiatowym i 1 głosy na zadanie o zasięgu subregionalnym – nie wykorzystałeś wszystkich głosów, czy chcesz kontynuować?
Czy jesteś pewny swojego głosu? Nie będziesz mógł zmienić swojego głosu. Jeśli zagłosujesz ponownie, wszystkie Twoje głosy zostaną unieważnione”
W tym przypadku prosimy pamiętać, że zadania o zasięgu ZAGŁOSUJ powiatowym konkurują z tymi o zasięgu subregionalnym. Polecamy ODDAĆ GŁOS bez zaznaczania zadania o zasięgu Subregionalnym.
7. Po oddaniu głosu pojawi się komunikat:
Dziękujemy za oddanie głosu na następujące zadania:
„Małopolska – Nasz Region warsztaty dla uczniów szkół podstawowych oraz powiatowy konkurs na ozdobę bożonarodzeniową”

WAŻNE
Pamiętaj, że możesz głosować tylko raz. Kolejne głosowanie spowoduje unieważnienie wszystkich Twoich głosów.

DZIĘKUJEMY!!

http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie – BEZPOŚREDNI LINK DO GŁOSOWANIA