ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD PATRONATEM PSSE  W MYŚLENICACH PROMOCJI ZDROWIA I OŚWIATY ZDROWOTNEJ

W naszej szkole został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. „ Nie pal przy mnie, proszę”  dla klas I – III oraz ,,Nie palę ja i nie pal też  Ty’’ dla klas IV –VIII  zorganizowany przez pedagoga szkoły przy współpracy Asystenta PSSE  panią  Joanną Gaździk.

Głównym celem konkursu było kształtowanie u dzieci i rodziców postaw odpowiedzialności za własne zdrowie i uwrażliwienie  na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego, związane z biernym paleniem. Adresatami konkursu byli uczniowie klas 1-3 oraz 4-8 których zadaniem było wykonanie plakatu  nawiązującego do profilaktyki antytytoniowej oraz wpływu palenia tytoniu na zdrowie.

Wyniki konkursu:

W  kategorii klas I – III

I miejsce  –  Magdalena Stanach 2a i  Nikodem Świech 2a

II miejsce  – Ludmiła Chorzalska 2a i Joanna Rysak 2a

III miejsce  – Blanka Mikołajczyk 1d

Wyróżnienia : Piotr Bruzda 1b, Anna Dzidek 1c, Hanna Pitala 1d, Wiktoria Dobosz 2a, Gabriela Boryczko 2a, Krystian Domanus 2a, Marta Rypińska 2a, Alicja Święch 2a, Kacper Pałka 2a.

W kategorii klas IV –VIII

I  miejsce – Julia Surówka 6 f i Zuzanna Górka 4 c

II miejsce –Maria Ostrowska 4c

III miejsce –  Alicja Kois 7 b

Wyróżnienia :  Adam Burkat 4c, Hanna Korecka 6c, Wiktoria Pilch 4c, Mariusz Karaim 4c, Oliwia Bednarczyk 4c, Borys Węgrzyn 4c, Lilianna Kutryba 4c, Zofia Bałko 4c, Natalia Bartel 4c, Michał Koprowski 4c.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Beata Pacek –pedagog szkoły