UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO „REISEN MACHEN KLUG”.

„Reisen machen klug – czy warto zwiedzić stolice krajów niemieckojęzycznych”

Po długim okresie nauki zdalnej, wraz z powrotem do szkoły czekała na uczniów  klas VI – VIII miła niespodzianka – uroczyste wręczenie nagród i dyplomów  w Konkursie na wykonanie ciekawej prezentacji multimedialnej z języka niemieckiego „Reisen machen klug – czy warto zwiedzić stolice krajów niemieckojęzycznych”, który odbył się w ramach projektu edukacyjnego.

Nagrody i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Justyna Otfinowska, która pogratulowała uczniom i podziękowała za zaangażowanie się w konkursy, umiejętność współpracy, rozwijanie swoich talentów i dostrzeganie potrzeby uczenia się języków obcych.

Lenie i Sarze z 7a, Wojtkowi, Mateuszowi, Kasi, Joasi, Emilii i Oliwii z 7b, Kindze, Amelii, Julii z 7c, Adeli, Kacprowi i Natalce z 7d,  Ani i Adamowi z 8c, Miłoszowi, Kacprowi i Marcinowi z 8d, Gabrysi z 6c oraz Wiktorii i Zosi z 6e serdecznie gratulujemy.

Skip to content