KONKURS PLASTYCZNY „SYMBOLE NARODOWE”

flaga

W związku ze zbliżającym się Świętem Konstytucji 3 Maja z przyjemnością pragnę poinformować Państwa, że w Naszej szkole startuje Szkolny Konkurs Plastyczny pt.: „Symbole Narodowe”.

Konkurs ten adresowany jest do uczniów klas I-III. Każdy uczestnik wykonuje jedną pracę plastyczną w formie płaskiej, dowolnie wybraną przez siebie techniką w formacie A4.

• Klasy I wykonują Flagę Polski,
  • klasy II – Godło Polski,
  • klasy III – Komiks na podstawie Legendy o białym orle.

Proszę o dostarczenie podpisanych prac w terminie do 5 maja włącznie do specjalnie w tym celu przygotowanego pudełka znajdującego się na portierni w budynku naszej szkoły. Kryteria oceny prac znajdują się w regulaminie zamieszczonym na stronie szkoły. (regulamin w załączniku) Komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze prace w każdej kategorii tematycznej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 maja. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a autorzy wyróżnionych prac – nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z organizatorami: Panią Joanną Bałos lub Panią Bożeną Łętocha.