WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV – VIII

W dniu 30.03.2021r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV–VIII. Komisja konkursowa w składzie: p. Lucyna Tondera i p. Monika Lemaniak  wyłoniła zwycięzców:

TURNIEJ RECYTATORSKI

Klasy IV-VI

I miejsce: Wiktoria Piwowarczyk 5c

II miejsce: Oliwia Brózda 4a i Zuzanna Olewińska 4a

III miejsce: Martyna Łętocha 5d

Wyróżnienie: Julia Wyroba 6c

TURNIEJ RECYTATORSKI

Klasy VII – VIII

I miejsce: Rita Przekwas 7e

II miejsce: Aleksandra Boryczko 7e

III miejsce: Zuzanna Worwa 7b

WYWIEDZIONE ZE SŁOWA

I miejsce: Kinga Górka 8d

II miejsce: Anna Tondera 6a

III miejsce: Alicja Kuczyńska 6a i Nikola Pasternak 5c

Uwaga! Zgłoszenia do konkursu dokonuje opiekun prawny dziecka poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego pod adresem http://bit.do/FormularzLaurRecytacji21. Zgłoszenia do eliminacji przyjmowane są do dnia 7 kwietnia 2021 r. do godz. 16.00.

Szczegółowe informacje dostępne w załączniku poniżej oraz na stronie Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Wszyscy nagrodzeni uczniowie będą reprezentować szkołę w eliminacjach międzyszkolnych w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w  kwietniu 2021r.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Monika Lemaniak