OGÓLNOPOLSKI KONKURS „BEZPIECZNY INTERNET – DZIAŁAJMY RAZEM” ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY!

Z przyjemnością informuję, że V Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczny Internet – Działajmy Razem” został rozstrzygnięty. Do Szkoły Podstawowej  nr 29 w Częstochowie na konkurs w terminie i zgodnie z regulaminem wpłynęło 159 prac. Zgodnie z regulaminem, z naszej szkoły zostały wysłane trzy prace. Dwie z nich znalazły się wśród wygrywających!

W dniu 3 marca 2021 r. zewnętrzna komisja konkursowa dokonała oceny prac w trzech kategoriach wiekowych. Następnie oceniała trafność i oryginalność przedstawienia tematyki konkursu oraz walory artystyczne pracy.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów w kategorii klas IV-VI:

I miejsce ex aequo

• Maja Oskwarek – klasa 5b
  • Gabriela Batko – klasa 5d

Gratulujemy autorkom prac!

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną przekazane Laureatom drogą pocztową do szkoły.

Galeria nagrodzonych prac w linku poniżej

Justyna Horabik-Gruszeczka