ZAPISY NA KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Konkurs Kangur matematyczny odbędzie się 18 marca 2021 roku.
Osoby, które zgłosiły się do konkursu proszone są o dokonanie wpłaty za udział w konkursie. Opłaty można dokonać od wtorku 2.02 do czwartku 4.02. w sekretariacie szkoły w budynku przy ulicy Żeromskiego 2. Opłata wynosi 10 zł. Bardzo proszę wyliczoną kwotę włożyć do koperty podpisanej Kangur Matematyczny. Do koperty proszę dołączyć wypełnioną zgodę na udział w konkursie, którą zamieściłam w załączniku. Wszelkie pytania proszę kierować do Pani Justyny Horabik-Gruszeczka poprzez Librus. Bardzo proszę przestrzegać podanego terminu, po tym czasie nie będzie już możliwości dokonania zapisu.

Jeżeli ktoś się nie zapisał wcześniej a chce przystąpić do konkursu to proszę o taką informację na Librus i pozostawienie opłaty za konkurs w sekretariacie szkoły  wraz ze zgodą – do pobrania tutaj.

Z wyrazami szacunku,
szkolny koordynator