POMÓŻMY CHORYM W NASZYM SZPITALU!

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zwracamy się do Was z wielką prośbą o pomoc dla osób przebywających w szpitalu. Otwórzmy swoje serca i ofiarujmy niezbędne rzeczy dla chorych z oddziału zakaźnego naszego myślenickiego szpitala. Aby wesprzeć akcję prosimy o przynoszenie następujących rzeczy: ręczniki i pościel (mogą być używane ale w dobrym stanie i czyste), pampersy dla dorosłych, chusteczki nawilżane, wszelkie środki higieny osobistej, pianki i maszynki do golenia, żele pod prysznic i szampony, mydła szare.  Te wszystkie dary można przynosić do szkoły i pozostawiać w specjalnie przygotowanych i oznaczonych pojemnikach. Prosimy dołączyć informację o darczyńcy  (imię, nazwisko i klasa).  Zbiórka trwa do piątku 29 stycznia  do godziny 12.00. Już dziś pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączą się w akcję! Pamiętajcie – dobro powraca!

Organizatorzy zbiórki