LAUREACI GMINNEGO KONKURSU LITERACKIEGO „JESTEŚMY RAZEM – OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SĄ WŚRÓD NAS”

LAUREACI GMINNEGO KONKURSU LITERACKIEGO „JESTEŚMY RAZEM - OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SĄ WŚRÓD NAS”

Przedstawiamy wyniki Gminnego Konkursu Literackiego „Jesteśmy razem – osoby z niepełnosprawnością są wśród nas” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Bohaterów Westerplatte pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Oto pełna lista laureatów:

Kategoria: klasy IV – VI

I miejsce:

Gabriela Marcinkiewicz – ZPO Jasienica

II miejsce:

Marek Górka – SP Zasań

Oliwia Cholewa – ZS-P (SP nr 4) Myślenice

III miejsce :

Alicja Hodurek – SP nr 3 Myślenice

Zuzanna Sraga – ZPO Osieczany

Zbigniew Święch – SP nr 2 Myślenice

Kategoria: klasy VII – VIII

I miejsce:

Emilia Magiera – ZS-P (SP nr 4) Myślenice

II miejsce:

Lidia Adamów – SP nr 2 Myślenice

III miejsce :

Karolina Światłoń – ZPO Jasienica

GRATULUJEMY!!!

Uroczyste  wręczenie  nagród  odbędzie  się 23.01.2024 r. (wtorek) w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach podczas Spotkania Integracyjnego wieńczącego Jubileusz 25-lecia Integracji w naszej placówce i zarazem w gminie Myślenice. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione (telefonicznie lub mailowo) o szczegółach tego wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Nauczycielom za udział w konkursie. Wasze prace – pełne empatii i uważności na drugiego człowieka, dostarczyły nam wielu niezapomnianych wrażeń i można je domknąć jedną konkluzją: „…Dobrze, że na świecie są osoby niepełnosprawne! Bo uczą, że niepełnosprawność to dar. Bo pokazują, że wiara góry przenosi. Bo świecą miłością i ciepłem. Bo… czasem zawstydzają pełnosprawnych!”

Jury: nauczyciele języka polskiego: p. Monika Lemaniak, p. Anna Woźniak, pedagog specjalny: p. Jolanta Żaba, psycholog p. Aneta Dziewońska