MŁODZI, UTALENTOWANI – NASI UCZNIOWIE

Antoni Trzepla z kl. 6b i Mariola Gubała z kl. 5a to niezwykle utalentowani uczniowie naszej szkoły. Nie tylko uświetniają uroczystości szkolne i reprezentują naszą szkołę poza jej murami, ale także rozwijają swój talent wokalny, biorąc udział w różnych warsztatach.

Okazją do sprawdzenia siebie zawsze jest projekt muzyczny. Antoś i Mariolka niedawno razem z pozostałymi uczestnikami pracowali nad utworem „Pół kroku stąd” z bajki Vaiana.

Projekt Vaiana został przygotowany z okazji 100-lecia wytwórni Disneya. Stworzył go Pan Karol Dziedzic z Akademią Sound of Voice. Zakończył się pięknym koncertem piosenek Disneya w Samorządowym Centrum Kultury w Zabierzowie. Podczas projektu wokaliści oczywiście rozwijali technikę wokalną, nabywali umiejętność scenicznego wyrażania emocji    i kontaktu z publicznością – była pełna sala😊.

Świetnie bawili się podczas przygotowania profesjonalnego nagrania w studio nagrań, które możecie obejrzeć, klikając w link:  https://www.youtube.com/watch?v=AWzVg9DSPJA

Antosiu, Mariolko, życzymy Wam, by Wasze muzyczne marzenia się spełniły!