ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „GRZYBY SKARBY NASZYCH LASÓW”

Konkurs „ Grzyby skarby lasu” skierowany był do uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach. Głównym celem konkursu było upowszechnianie i pogłębianie wiedzy na temat grzybów oraz uświadomienie zagrożeń zdrowia i życia wynikających ze zbierania i spożywania nieznanych grzybów. Uczestnicy wykazali się kreatywnością i pomysłowością wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.
Wpłynęło 40 prac plastycznych. Wystawę prac konkursowych można było obejrzeć na szkolnym korytarzu szkoły.

Organizatorzy nagrodzili następujące osoby :

I miejsce – Maciej Bednarz kl. 2a

Karol Halek kl. 3a

Kamil Wajda kl. 3a

II miejsce- Antonina Tobolewicz kl. 1 a

Magdalena Góralik kl. 3b

III miejsce Tomasz Gruszeczka kl. 2b

Iga Czajka kl. 3b

Wyróżnienie:

Emika Motyka kl. 2a

Wanda Hudaszek kl. 1b

Marcel Święch kl. 1b

Maja Halarewicz kl. 2a

Oskar Cienkosz kl. 1c

Ignacy Czajka kl. 1d

Ewa Cyrek kl. 3b

Szymon Święch kl. 3a

Zofia Hanusiak kl. 3b

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Laureaci zostaną nagrodzeni dyplomami, które zostaną przekazane wychowawcą poszczególnych klas.

Koordynatorzy konkursu:

Bożena Łętocha