WYBIERAM ŻYCIE BEZ TYTONIU

Wybieram życie bez tytoniu –konkurs na wykonanie ulotki dla klas 4 Organizowany  przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Myślenicach

Uprzejmie informuję, że Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myślenicach organizuje konkurs na wykonanie ulotki pt. „WYBIERAM ŻYCIE BEZ TYTONIU”. Odbiorcami Konkursu są uczniowie klas IV szkół podstawowych z terenu powiatu myślenickiego, którzy biorą udział w programie profilaktycznym „Bieg po zdrowie” w roku szkolnym 2023/24.

Prace konkursowe w terminie do 12 grudnia 2023 roku można dostarczyć  do pedagoga szkoły (  pokój 203 ) lub do  siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Myślenicach, ul. Słowackiego 106, 32-400 Myślenice.

Szczegóły w regulaminie.

Przewidziano nagrody rzeczowe dla laureatów (miejsca I, II, III, wyróżnienie). Fundatorem nagród jest Powiat Myślenicki – Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

W załączeniu:

Beata Pacek –pedagog