OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW – WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK 2023

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW - WRZESIEŃ I PAŹDZIERNIK 2023

IGRZYSKA DZIECI – klasy 4-6:

• halowa piłka nożna chłopców – 02. 10. 23 r. – gmina – udział.

Skład zespołu: Bogdan Witold 6e, Cienkosz Patryk 6d, Hudaszek Szymon 6a, Jaśkowiec Tomasz 6a, Mieszczanek Karol 6b, Piechota Leon 6b, Pachoń Tomasz 6b, Trzepla Antoni 6b, Piwowar Michał 6c, Stolarski Stanisław 6d.  Opiekun: mgr W. Kaźnica.

• halowa piłka nożna dziewcząt  – 03. 10. 23 r. – gmina – I miejsce, 10. 10. 23 r. – powiat – udział.

Skład zespołu: Bizoń Julia 6d, Niemiec Malwina 6d, Piwowar Zuzanna 4b, Szczurek Zofia 6a, Ulman Maja 6d, Wołek Roksana 5c, ZIelińska Gabriela 6d. Opiekun: mgr K. Dudzik.

• sztafetowe biegi przełajowe  – 05. 10. 23 r. – powiat – dziewczęta IX miejsce, chłopcy IV miejsce.

Skład zespołów: dziewczęta: Dyduła Maja 5b, Dzidek Nikola 5c, Koprowska Natalia 5b , Poznańska Maja 6a, Szczurek Zofia 6a, Ulman Maja 6d, Zielińska Gabriela 6d.

Chłopcy: Bednarczyk Leon 4d, Boryczko Bartłomiej 4d, Górka Aleksander 4b, Jaśkowiec Tomasz 6a, Krzemień Daniel 6c, Mieszczanek Karol 6b, Pachoń Tomasz 6b, Piechota Leon 6b, Piwowar Michał 6c, Rosiński Bartłomiej 4b, Rykała Jan 4d, Suder Dominik 4d, Bogdan Witold 6e, Włodarczyk Eryk 4c. Opiekunowie: mgr J. Kamińska, W. Kaźnica.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – klasy 7 i 8:

• halowa piłka nożna chłopców – 28. 09. 23 r. – gmina – I miejsce, 19. 10. 23 r. – powiat – IV miejsce.

Skład zespołu: Hajdas Krzysztof 8a, Horabik Adrian 8c, Jania Bartłomiej 7e, Jania Filip 7e, Łętocha Bartłomiej 7d, Łotocki Patryk 7d, Ratowski Leon 7d, Szydłowski Franciszek 7d, Szklarz Maksymilian 8d. Opiekun: mgr T. Szlachetka.

• sztafetowe biegi przełajowe – 05. 10. 23 r. – powiat – chłopcy I miejsce – awans na zawody wojewódzkie. dziewczęta – udział, 11. 10. 23 r. – województwo –  Nowy Targ – chłopcy XI miejsce.

Składy zespołów: dziewczęta: Adamów Lidia 7a, Klimas Milena 7a, Ćwierz Emilia 8b, Łańska Roksana 8b, Ratowska Nina 7d, Stempień Gaia 8c, Zielińska Magdalena 7e.

Chłopcy:  powiat: Boryczko Radosław 8a, Cienkosz Bartłomiej 7b, Jania Filip 7e, Kamiński Kacper 7d, Szklarz Maksymilian 8d, Worwa Krzysztof 8a.

Województwo:  Boryczko Radosław 8a, Cienkosz Bartłomiej 7b, Jania Filip 7e,  Szklarz Maksymilian 8d, Worwa Krzysztof 8a, Porczyk Patryk 7e, Ratowski Leon 7d, Rosiński Kacper 8b. Opiekunowie: mgr J. Kamińska (dziewczęta) i mgr W. Kaźnica (chłopcy)

• koszykówka 3×3 chłopców – 20. 10. 23 r. – gmina – III miejsce.

Skład zespołu: Hajdas Krzysztof 8a, Jania Filip 7e, Łapa Karol 7e, Ratowski Leon 7d. Opiekun zespołu: mgr B. Dziurdzia.

• badminton drużynowy – 30. 10. 23 r. – powiat – chłopcy I miejsce i awans na  zawody wojewódzkie w Gorlicach:

Skład drużyny: Wójcik Antoni 7d, Kamiński Kacper 7d, Golian Adam 7d. Opiekun zespołu: mgr J. Kamińska.