ZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JESTEM WIDOCZNY – JESTEM BEZPIECZNY” – WYNIKI

ZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JESTEM WIDOCZNY - JESTEM BEZPIECZNY" – WYNIKI

We wrześniu w ramach projektu „Odblaskowa szkoła” w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny  pt. „Jestem widoczny – jestem bezpieczny”. W konkursie wzięły udział prawie wszystkie klasy. Uczniowie przygotowali 62 plakaty promujące bezpieczeństwo na drodze.

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpośrednie zaangażowanie uczniów w tematykę ruchu drogowego, promowanie noszenia elementów odblaskowych.

Konkurs został rozstrzygnięty przed Piknikiem Ekologicznym, na którym można było obejrzeć plakaty.

Jury w składzie: p.Ewelina Zlezarczyk, p.Bożena Łętocha, p.Joanna Bałos i uczniowie klasy 6d wybrali 4 najciekawsze prace:

1 miejsce zajęła klasa 4d

2 miejsce – klasa 6b

3 miejsce – klasy 3b i 3c

Zwycięzcom zostały wręczone dyplomy i słodkie upominki.

Jury miało trudne zadanie ponieważ prace były bardzo różnorodne i wszystkie dobrze prezentowały temat.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za poświęcony czas i zaangażowanie w promowanie bezpieczeństwa.