WYJŚCIE DO MOKiS NA SPEKTAKL TEATRALNY

OGNISKO INTEGRACYJNE KLAS 1A, 1D, 2C, 2D, 3B

W dniu 7.06. 2-023 r. wszystkie klasy pierwsze udały się do MOKiS na spektakl teatralny.  Wrocławski Teatr IN-ART wystawiał sztukę pt. „Księga dżungli”.  Przedstawienie bardzo się podobało. Aktorzy grali swe role znakomicie, scenografia oraz kostiumy przyciągały wzrok i skupiały uwagę oglądających. Po obejrzeniu przedstawienia dzieci nagrodziły artystów i podziękowały za wrażenia gromkimi brawami. Po spektaklu impreza integrująca dzieci z Polski i Ukrainy przeniosła się na teren rekreacyjny szkoły.

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny II

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Pogoda zachęcała do wspólnych zabaw, gier, zawodów. Dzieciaki bardzo chętnie uczestniczyły w różnych formach aktywności fizycznej.

Wyjście zostało w całości sfinansowane z Funduszy Europejskich „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” – grantu realizowanego w gminie Myślenice, w tym również w naszej szkole.

Mgr Iwona Stanisz – Trzcińska