SZACHY NA MYŚLENICKIM RYNKU

W imieniu Myślenickiej Akademii Talentów zapraszam wszystkich – małych i dużych, młodych i starych miłośników gry w szachy w najbliższą niedzielę 4 czerwca 2023 r. na myślenicki rynek.

Program zawodów:

godzina 8:30 – 9:00 potwierdzenie udziału w zawodach,

godzina 9:30 – 14.00 rozegranie rund  I – VII,

godzina 14.30 – zakończenie turnieju, wręczenie nagród.

Do turnieju można zgłosić się poprzez serwis chessarbiter lub pod numerem telefonu 607808466 (najlepiej w formie smsa)  do 1 czerwca.

Łączna liczba zawodników może wynieść ok. 200 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Nowością w tym roku będzie grupa tylko dla seniorów – poszukiwani gracze powyżej 60 roku życia – drodzy uczniowie zaproście babcie i dziadków, oczywiście jeżeli lubią grać w szachy. W każdej grupie przewidziano wspaniałe nagrody dla zwycięzców, a dla wszystkich upominki w formie bidonu oraz bon na lody.

W przypadku bardzo niesprzyjających warunków pogodowych, turniej odbędzie się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu albo w Szkole Podstawowej nr 1 w Myślenicach. O tym fakcie organizatorzy poinformują poprzez serwis chessarbiter.com.

Atrakcją dodatkową będą również animacje dla dzieci, malowanie twarzy, balony, bańki XXL.

Serdecznie zapraszamy!

Aneta Dziewońska