KOLEJNA EDYCJA PROJEKTU „SZKOŁA NA NARTY” W GMINIE MYŚLENICE

„Szkoła na narty” to projekt Gminy Myślenice, dzięki któremu uczniowie szkół podstawowych mogą skorzystać z dofinansowania z miejskiego budżetu do nauki jazdy na nartach w czasie ferii zimowych. Zapisy były prowadzone przez wszystkie gminne szkoły podstawowe, również przez naszą „Dwójkę”.

W pierwszy wtorek ferii uczniowie rozpoczęli naukę jazdy na nartach na stokach Sport Arena Myślenice na górze Chełm. Wszyscy uważnie słuchali poleceń instruktorów, a zdobytą wiedzę wykorzystywali natychmiast w praktyce podczas pierwszych zjazdów. Pomimo zimna każdemu dopisywał dobry humor. Uczniowie zakończyli pierwszy dzień szkoły na nartach zmęczeni, ale z uśmiechem. Przed nami kolejne sześć wyjazdów na stok. Jest to doskonała okazja, aby złapać bakcyla do aktywnego wypoczynku zimą.

Opiekun grupy narciarskiej Anna Górecka