SZKOŁA NA NARTY! REKRUTACJA DO PROJEKTU

Szanowni Państwo,

decyzją Pana Burmistrza Jarosława Szlachetki gmina Myślenice będzie realizować projekt pn.”Szkoła na narty” na myślenickim stoku. Projekt jest identyczny jak rok temu, finansowany w całości z budżetu naszej gminy, przy wpłacie rodziców w wysokości 500 zł za ucznia. Projekt dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach. Zajęcia głównie odbywać się będą na tzw. małym stoku zlokalizowanym koło lodowiska na Zarabiu. Po podstawowej nauce, w ramach nabytych umiejętności, instruktorzy będą mogli udać się ze swoją grupą na duży stok. Od umiejętności grupy będzie zależało, ile zajęć się na nim odbędzie.

W ramach projektu każdy uczestnik będzie miał zagwarantowane:

1. a) przewóz z wyznaczonego miejsca zbiórki do stacji narciarskiej i z powrotem (dowóz z terenu szkoły),
  2. b) opiekę (opieka nauczyciela ze szkoły),
  3. c) karnety na wyciąg narciarski,
  4. d) wypożyczenie sprzętu (narty i kije, buty, kask),
  5. e) profesjonalną kadrę narciarską – 1 instruktor przydzielony do grupy.

Projekt jest zaplanowany na okres ferii zimowych. W założeniu, zajęcia na stoku odbywać się będą od poniedziałku do piątku, 7 dni w bloku 2-godzinnym, łącznie 14 godzin nauki z profesjonalnym instruktorem narciarstwa, wg ustalonego harmonogramu przez Sport Arenę Myślenice. Grupy będą liczyć maksymalnie 10 osób/na instruktora.

Ilość miejsc jest ograniczona. Na każdą szkołę przypada 10 miejsc. W dostaniu się do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Rodzice deklarują wpłatę za kurs swojego dziecka w wysokości 500 zł. Zapisów dokonują rodzice osobiście w sekretariacie szkoły od 18.01.2023 r. (data, godzina zapisu).

Regulamin - SZKOŁA NA NARTY