RAZEM DLA FRANIA FOREMNEGO WALCZYMY O ŻYCIE! POMÓŻ

Miło mi poinformować, że SP nr 2 jest współorganizatorem i gospodarzem charytatywnego turnieju szachowego, z którego wpisowe w całości zostanie przekazane na wsparcie dla walczącego o życie sześcioletniego chłopca z Głogoczowa W najbliższą sobotę (14 stycznia) zapraszamy do naszej szkoły. Zagramy w kilku grupach wg stopnia zaawansowania szachowego:

– osoby dorosłe (bez ograniczeń wiekowych),

– dzieci do lat 12,

– osobno dzieci do lat 8.

Zapraszamy serdecznie do wsparcia naszej akcji. Odwiedźcie proszę szkołę w sobotę – aby zagrać w turnieju lub pokibicować innym i kupić coś pysznego w kawiarence.

Osoby, które zechcą upiec ciasto do szkolnej kawiarenki i tym samym wesprzeć leczenie Frania, proszone są o przyniesienie wypieków już w piątek po południu lub od 8.30 rano w sobotę. Serdecznie dziękujemy!

Aneta Dziewońska