GRUDNIOWE ZAJĘCIA NA ŚWIETLICY

Grudniowe zajęcia na świetlicy

Inspiracją do naszych zajęć w grudniu były oczywiście mikołajki, nadejście zimy i Święta Bożego Narodzenia. Dzieci słuchały i czytały opowiadania związane ze świętami, malowały, rysowały i wykonywały przestrzenne prace plastyczno-techniczne. Używały przy tym różnorodnych materiałów plastycznych, takich jak: farby, kredki, papier kolorowy, rolki po papierze toaletowym, cekiny, druciki kreatywne, plastikowe oczka, waciki, koraliki i inne. Powstały wspaniałe bałwanki, renifery, pingwinki, choinki, łańcuchy i zimowe pejzaże. A kiedy dzieci miały ochotę na zmianę aktywności, wybierały ulubione klocki Lego Education (zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszlości), by konstruować ciekawe maszyny, pojazdy i budowle. Zaś w sali gimnastycznej dzieci mogły rozładować emocje, poćwiczyć i uczestniczyć w zabawach ruchowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!