WERNISAŻ PRAC KONKURSOWYCH MIEJ NA TO WPŁYW

Wernisaż prac konkursowych MIEJ NA TO WPŁYW

„Nie masz wpływu na to co Cię spotyka, ale masz wpływ na swoją reakcję na to co Cię spotyka” (Regina Brett)

Przez 1,5 miesiąca młodzież z klas 7 i 8 oraz szkół średnich podejmowała wysiłek w celu przestawienia swojego stanowiska w formie fotografii na temat zagrożeń społecznych na terenie naszej Gminy.

Wysiłek ich starań można było podziwiać 8. listopada 2022 r. podczas wernisażu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach.

W trakcie wernisażu wręczono nagrody autorom zwycięskich prac. Miło mi poinformować, że III miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Gabriela Batko z kl. 7d. Ponadto nagrody otrzymali uczniowie wyróżnieni z SP nr 2:

Zofia Chrobak z kl. 8b

Natalia Firek z kl. 8b

Wiktoria Przybyś z kl. 8d

Jakub Gramatyka z kl. 8b

Kacper Olewiński z kl. 8b

Ogromne gratulacje! To była wielka przyjemność słyszeć aż sześciokrotnie oklaski dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach.

Aneta Dziewońska